احکام هیات مدیره جدید سازمان ابلاغ شد

مطالب مرتبط

۱۴ دیدگاه‌

 1. امیر صیدافکن گفت:

  مبارکه انشالله بسم الله.
  بیمه شدگان و کارکنان خدوم منتظر تصمیمات و مصوبات هیت محترم در راستاى منافع صندوق مى باشند خدا قوت

 2. صالح محمد زاد گفت:

  برای هیئت مد یره جدید آرزوی موفقیت دارم .پیشنهاد میکنم حد الامکان مصوبات هیئت مدیره از همین طریق به اطلاع اعضا برسد.

 3. احمد ملک لو گفت:

  با سلام و عرض تبریک خدمت تمامی اعضاء هیات مدیره
  قطعا حضور افرادی نظیر جناب آقای حیدری در بین اعضا هیات مدیره علاوه بر کمک به اتخاذ تصمیمات منطبق بر واقعیات در خصوص سازمان، موجب دلگرمی کارکنان نیز می گردد.
  برای تمامی اعضا آرزوی موفقیت می کنم.

 4. حجت اله گندمکار گفت:

  با عرض تبریک خدمت هیأت مدیره محترم .
  امید است با استفاده از تجربیات گذشته خود خصوصا داشته های باارزش جناب حیدری عزیز دوباره شاهد بازگشت آرامش به کشتی طوفان زده تأمین اجتماعی باشیم .انشاا…

  خدایا چنان کن سرانجام کار
  تو خوشنود باشی و ما رستگار

 5. اسلام زاده گفت:

  برای هیئت مد یره جدید ومخصوصا جناب آقای حیدری که خوشبختانه به مسائل کلان سازمان آشنائی کامل دارند آرزوی موفقیت دارم .

 6. رمضان میر علی گفت:

  باسلام و تبریک خدمت هیات مدیره جدید بخصوص جناب حیدری ، امید است در تصمیمات خود نگاهی ویژه به وضعیت موجود حسابرسی تامین اجتماعی وانطباق نحوه گزارشگری با قوانین تامین اجتماعی داشته باشند.

 7. محمدرضا قدسي گفت:

  با سلام ، تبریکات صمیمانه خود را به کلیه اعضای جدید هیات مدیره سازمان به خصوص جناب آقای حیدری ، که مدیری توانا ، متعهد و با سابقه درخشان در تامین اجتماعی می باشد تبریک عرض می نمایم .

 8. رضا حمیدی کیا گفت:

  باسلام و تبریک خدمت هیات مدیره جدید بخصوص جناب آقای علی حیدری امیدوارم بادرایت شما عزیزان شاهدتحول جدیدی در سازمان بوده وبابهره مندی وشناسایی نیروهای دانشی درسازمان بتوان گام بلندی درمرتفع ساختن چالشهای سازمان برداشت وبه امید حق سازمان رابه تعالی رساند .انشاالله

 9. ابراهیم شبرنگی گفت:

  به نام خدا
  باعرض تبریک خدمت هیئت مد یره جدید سازمان وتبریک مخصوص خدمت جناب آقای حیدری که بحق ازمدیران کاردان ودردآشنای سازمان وبیمه شدگان هستند.تبریک ویژه اینجاب به جناب آقای حیدری بابت ارتباطات ایشان درسطوح مختلف باهمکاران وسایرمخاطبان چه ازطریق جرایدیاازطریق جامعه گسترده وب می باشد آن زمان که درسخت ترین شرایط که کمترکسی ازمدیران وفعالان عرصه تامین اجتماعی جرات پرداختن به آن رانداشتندبه نشراطلاعات وعقایدخودوشفاف سازی دراین زمینه پرداختند.
  امیدوارم خداوندبزرگ به تمامی اندیشمندان شهامت ابرازعقیده وقدرت بی پایان درخدمت رسانی به جامعه عنایت فرماید. ان شاء الله

 10. رضا ساعی گفت:

  با سلام
  ضمن تبریک خدمت جناب حیدری امید است باتوجه به تجربه و دقت نظر و اشراف حضرتعالی به گلوگاه های موجود در سیستم بیمه ای سازمان ، تدبیری جهت رفع و یا روان سازی اندیشیده شود . از جمله می توان به حسابرسی تامین اجتماعی اشاره نمود که از جایگاه واقعی خود که همانا تسهیل و شفاف نمودن پرونده های مطالباتی احاله شده ازسوی هیات های تشخیص مطالبات سازمان می باشد خارج گردیده وبا صدور گزارشات ناهمگون و بعضا خارج از ضوابط و قوانین جاری سازمان موجب طویل وصول مطالبات واقعی سازمان می گردد . عدم شناخت و عدم آشنایی و بکارگیری اصول بیمه گری در گزارشات حسابرسی موجب اعلام مطالباتی می گردد که پس از طی بازه زمانی بعضا دو ساله در هیات های تشخیص مطالبات با ریزش بیش از ۶۰% مواجه می گردد که این موضوع نه تنها از منظر بیمه گری بلکه از منظر مدیریت منابع و ارزش زمانی پول و درنظر گرفتن وضعیت تورمی جای تامل دارد . به نظر می رسد سازمان می بایست در قرارداد پیمانکاری موسسه حسابرسی تامین اجتماعی به این مهم توجه خاص داشته باشد و حق الزحمه خدمات حسابرسی را منوط به وصول مطالبات واقعی سازمان نموده تابه این طریق فیلتری برای مطالبات مشکوک الوصول اعلامی ازسوی حسابرسی گردیده و نحوه گزارشگری نیز دقیق تر، منطبق بر قانون تامین اجتماعی و واقعگرایانه تر باشد .با تشکر

 11. جعفر جاودان گفت:

  باسلام ضمن عرض تبریک به اعضای جدید هیات مدیره وبخصوص جناب اقای حیدری قطعا این انتخاب شایسته موجبات ثبات وامنیت خاطر کارکنان صدیق این سازمان رابدنبال خواهد داشت.باارزوی توفیق .

 12. محمودجرجانی گفت:

  بسمه تعالی باسلام برای همه اعضای هیئت مدیره سازمان آرزوی موفقیت وبهروزی رادارم بخصوص از جناب آقای حیدری که درزمان مدیرعاملی آقای ستاری فر باایشان همکار بودیم .انشاء اله که همیشه موفق باشند

 13. سید صفی اله برهانی گفت:

  بسمه تعالی

  برحسب وظیفه از هیات امنای سازمان تامین اجتماعی به ویژه از استاد معظم مدیر با کفایت جناب آقای دکتر مهدی کرباسیان به دلیل انتخاب و انتصاب اعضاء جدید هیات مدیره تقدیر و تشکر می نمایم و به ویژه وجود جناب آقای علی حیدری مدیر با وقار و با تدبیر و با تجربه که سرمایه گران سنگی را به همراه دارند بعنوان ستون خیمه سازمان مبارک و میمون دانسته و همچنین سمت نائب رئیسی هیات مدیره سازمان را برای ایشان به فال نیک می گیرم, امیدوارم تبریک و تهنیت حقیر را پذیرا باشند.
  امید است با خرد جمعی در تصمیمات و برنامه ریزیهای به جا و شایسته از توهم ایجاد شده “غث و سمین” در کلیه قلمروهای “اقتصادی, سیاسی, فرهنگی و…” سازمان را به قله اعتدال و تدبیر که موجب نشاط و امید به زندگی هر چه بیشتر مشمولین تامین اجتماعی خواهد شد سوق دهند تا همگی شاهد هرج و مرج و بی نظمی اقتصادی و … نباشیم.
  رجاء واثق دارم اعضاء محترم در هیات امناء و همچنین اعضاء معزز هیات مدیره و نیز مدیرعامل معظم با انرژی مضاعف بتوانند صدمات وارده به سازمان را سامان و بهبود و خجلت کارکنان شاغل و بازنشسته را مرهم بخشند و فراتر, تیرگی در ذهن جوامع را به پاکی و شفافیت مبدل سازند.

  انشااله وتعالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.