اعضای جدید هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی انتخاب شدند

مطالب مرتبط

۷۱ دیدگاه‌

 1. ستایش گفت:

  با سلام و احترام و عرض تبریک و خیر مقدم خدمت اعضاء هیات محترم مدیره جدید
  در سالیان اخیر نقش و جایگاه خطیر هیات مدیره در جهت پیشرفت و تعالی سازمانها پر رنگ تر شده است . هیات مدیره نقش اصلی در تدوین استراتژیها ، اهداف ، برنامه ها و …..دارد. مواردی که متاسفانه در سالیان اخیر مغفول مانده و در بازیهای سیاسی فراموش شده است . امیدوارم با ترکیب جدید که با حضور جناب آقای حیدری مطمنا توانمند و موثر خواهد بود سازمان بتواند از چالشها و مشکلات به سلامت عبور کند.
  و رئیس جمهور محترم چه زیبا حق مطالب را ادا کرد؛
  خداوندا به تو پناه میبرم ، از استبداد رای ، عجله در تصمیم ، تقدم نفع شخصی و گروهی بر مسائل عمومی و بستن دهان رقیبان و منتقدان
  بارالها یاریم کن ، تا بنده مخلصی برای تو و خادم لایقی برای مردم باشم
  و فراموش نکنم آنچه بر پیشینیان رفته است ، سخن بسیار است و مجال اندک ، چه بهترکه سخن را کوتاه کنیم و پای در ره نماییم
  که دراز است ، ره مقصد و من نوسفرم …

 2. عبدالرضا سالاری گفت:

  با سلام
  ضمن عرض تبریک به اعضاء محترم هیات مدیره
  آرزوی توفیق و کارآمدی روزافزون را برای عزیزان در تمامی عرصه ها خواهانیم . همچنین جناب آقای حیدری،انشااله با درایت و استراتژی ایشان ، سازمان موانع را یکی پس از دیگری پشت سر خواهد گذاشت .
  بااحترام

 3. مهدی حمیدی گفت:

  با سلام و عرض تبریک به اعضای محترم هیات مدیره جدید و تمامی خانواده بزرگ تامین اجتماعی
  امیدوارم جناب آقای حیدری و دیگر دوستان به یاری خدا همیشه موفق و سربلند باشند و به لطف حق بتوانند به تمامی ظلمها و اجحافاتی که به این نهاد بزرگ ملی که سالهاست وارد شده ومورد بی مهری و بازی عده ای قرار گرفته خاتمه دهند.
  خدا یارتان باشد

 4. رضا منوچهری راد گفت:

  با سلام و آرزوی موفقیت و سربلندی برای هیات مدیره محترم جدید انتصاب شایسته جناب آقای علی حیدری از پیشکسوتان حوزه رفاه و تامین اجتماعی را به عضویت هیات مدیره بزرگترین و گسترده ترین سازمان بیمه گر کشور صمیمانه تبریک عرض می نمایم و امیدوارم سازمان توفیق بهره مندی از تجارب و ایده های ارزشمند ایشان را داشته و ایشان نیز متقابلا در این ماموریت مهم همچون سایر مسئولیت های قبلی ایشان موفق و سرافراز باشند. و من الله التوفیق

 5. محمدرضا عیوق گفت:

  با سلام تبریک بمناسبت انتصاب اعضاء هیات مدیره جدید سازمان . من در بین اعضاء جدید فقط آقای حیدری را میشناسم و ایشان را فردی عالم به نظام تامین اجتماعی میدانم چون در تمام مقالات و نوشته ها و اظهارنظرها نشان داده است که به ابعاد مختلف سازمان آشنا بوده و به مشکلات مبتلابه آن اشراف دارد بنابراین میتواند در بافت هیات مدیره نقش موثری در پیشبرد اهداف تامین اجتماعی داشته باشد .احساس من اینست که ایشان گرایش به هیچ حزب و گروه سیاسی ندارد و دغدغه وی پیشرفت و تعالی سازمان میباشد.انشااله .
  یکی از مشکلات عمده سازمان بحث سرمایه گذاری آن میباشد . حضور آقای دکتر مهدوی عادلی با توجه به درجه علمی و تجربیات ایشان میتواند در انتظام امورو جهت گیری سرمایه گذاری سازمان نقش موثری داشته باشد .
  امید است هیات مدیره جدید سازمان را به جایگاه اصلی خود که همانا خدمت به بیمه شدگان و مستمری بگیران با بکارگیری روشهای علمی است هدایت نمایند.با آرزوی توفیق

 6. سید حشمت اله حسینی گفت:

  با تبریک بر انتصابات جدید و آرزوی توفیق ولی این انتظار همگان است که این هیات مدیره نباید به مرور فراموش کند که متولی و امانتدار سرمایه کارفرما و کارگر است و بذل و بخش و فراتر از قاعده و قانون منطقی در حکم تجاوز به حق الناس و ماکه مسلمان و شیعه علی (ع ) همان موضع مولاعلی در مقابل برادرش در استفاده از بیت المال اختیار کرد ملاک عمل قرار دهند بهر حال سیستم سازمان در واقع در انحصاری قرارگرفته و هنوز روش جدیدی را در پیش نگرفته و حال آن منابع بزرگ فرار بیمه ای در شرکتهای بزرگ که به هر عنوانی حسابررسی و یا شناسایی نمی شود و در نتیجه ایجاب می نماید بحث نحوه پرداخت مزایای انگیزشی مورد توجه قرارگرفته و در مقابل بهره وری واقعی و ظهور آن در تحقق منابع مالی را هیات مدیره تعریف کند و مقایسه ای به عمل ازچه تعداد شرکتهای به ثبت رسیده و مستخرجه از اداره ثبت شرکتهای هر استان و تهران شناسایی شده و چه تعاد راکد و غیر فعال و چه تعداد فعال و حسابرسی از دفاتر قانونی آنها در چه حدی مورد حسابرسی شده و اکنون در برنامه و بودجه چه اهدافی دنبال میگردد یا بر اساس یک روش سنتی با اعمال ضریب به بودجه شش ماه گذشته و همینطور سال گذشته و بودجه ای بدون مطاله و تنها با اعمال یک فرمول ساده و بحث بی مورد و غیر اصولی و نهایتاص تصویب پس هیات مدیره باید کالبد شکافی کند و اعضا زائد و مخرب و بیمه زا از بدنه این سازمان خارج کند سازمان ماسازمانی نیست که با تحصیل در دانشگاهها آنرا شناخت بلکه این انشگاه نیاز به کار عملی داارد و تحصیل آنرا کامل می کند فاصله مزایا باعث دلسردی کارکنان شده و یا توقعات بی مورد را فراهم نموده است با این توضیحات هیات مدیره باید منشا تحول باشد و کمیته های تخصصی داشته باشد ودارای مرکز مطالعات و تحقیق و بررسی و سپس مصوبات خودرا عملی کند در مصوبات نباید منافع یک عده دیده ملاک برنامه ریزی قرارگیرد در هرحال خلاصه و اختصار و ایجاز هیات مدیره مسئول حراست و صیانت از از منابع بوده و باید این باوردر خود ایجاد کند که پای در خدمتگزاری بی حد و حصر ی گذاشته که گناهش به همان میزان ثوابش بسیار سنگین و جلیب رضایت حق تعالی کاری سخت

 7. سید صلاح قریشی گفت:

  خداوندا شایستگان درگاهت محتاج لطف و کرم تواند
  با سلام و عرض تبریک به اعضای منتخب هیهت محترم مدیره
  وتبریک به تمامی کارکنان خدوم سازمان به سبب حضور جناب اقای حیدری مدیر وکارشناس شایسته سازمان امیدواریم این حضور منشا خیر و پیشرفت سازمان واهداف مورد نظر جهت بیمه شدگان ومستمری بگیران ودر نتیجه جامعه وکشور باتوجه به گستردگی وتنوع وظایف سازمان گردد

 8. صالح گفت:

  با سلام وظیفه خود می دانم از تدبیر و انتخاب خوب هیئت امنای محترم سازمان تامین اجتماعی تشکر و قدر دانی کرده و عرض تبریک خود را به اعضاء محترم هیئت مدیره تقد یم نمایم قطعا تک تک افراد مخصوصا آقای حیدری که فردی نام آشنا برای خانواده تامین اجتماعی بوده و آگاهی کامل از مشکلات تامنین اجتماعی دارند در کنار سایر اعضا خواهند توانست کره های زیادی از مشکلات سازمان را بگشایند. آرزوی توفیق برای همه اعضاء محترم هیئت مدیره را دارم.

 9. ارش قصابی گفت:

  با سلام و تبریک بمناسبت انتخاب اعضای جدید هیات مدیره به تمامی عزیزان علی الخصوص جناب اقای حیدری(چون فقط ایشان را میشناسم و نسبت به سایر عزیزان شناختی ندارم) تبریک می گویم امیدوارم با تفکرات نو و بکارگیری روشهای علمی شاهد رشد روز افزون در حوزه تامین اجتماعی بیش از این باشیم. با ارزوی توفیق روز افزون
  ارش قصابی کارشناس بیمه شدگان شعبه سلماس

 10. محمد حسین زراعتی گفت:

  با عرض سلام و احترام و تبریک بسیار فراوان به بزگواران منصوب شده بعنوان اعضاء هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی علی الخصوص جناب آقای حیدری و همچنین تبریک به خانواده بزرگ تامین اجتماعی به جهت آغازی نو و شروع حرکتی آگاهانه و هدفمند در جهت نیل به اهداف سازمانی در راستای اهداف ملی.
  با آرزوی توفیق روزافزون برای تمامی اعضاء هیئت مدیره محترم

 11. شیوا زربخش گفت:

  با شادمانی فراوان شکر خدا رابجا می آوریم که باز فرد درستکاری چون آقای حیدری در مقام مدیریت قرار گرفتند و ضمن تبریک فراوان به ایشان امیدواریم مثل همیشه در این امر خطیر نیز سربلند و موفق باشند.

 12. سعید تاجیک گفت:

  با سلام و احترام

  اعضای محترم هیات مدیره
  خیر مقدم ما را برای ورود به خانواده معظم تامین اجتماعی پذیرا باشید.

  جناب آقای حیدری بازگشت شما را به خانه خودتان تبریک عرض می نمایم و این دعا را خاص برای شما آرزو دارم :

  “چه آرزویی بکنم برایت جز این که خدا پنجره ی باز اتاقت باشد.”

 13. محمد رضا نجفی شبستری گفت:

  با عرض سلام و احترام انتصاب اعضاء هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی علی الخصوص جناب آقای حیدری را تبریک می گویم و از خداوند بزرگ برای خانواده بزرگ تامین اجتماعی آرزوی سعادت و خوشبختی دارم .
  با آرزوی توفیق روزافزون برای تمامی اعضاء هیئت مدیره محترم

 14. ناصری - امیدوار به آینده ای درخشان برای سازمان تأمین اجتماعی گفت:

  با عرض سلام و ادب و احترام .
  توفیق خدمتگزارى به مردم، نشانه ثمربخشى «نهال وجود» انسان است.
  گاهى نیز، خداى متعال، افراد را از این راه «آزمایش» مى‏کند، تا میزان شکرگزارى عملى آنان در مقابل «نعمت»، آشکار گردد.
  گاهى دست نعمت و رحمت الهى از آستین «بندگان خالص» بیرون مى‏آید.
  گاهى دیگران به یک «حرف» شما، به گوشه‏اى از «آبرو» و «اعتبار»شما، به بخشى از «علم» و «تخصص» شما، به ذره‏اى از گذشت و «ایثار» شما نیاز دارند.
  اگر برآورى، به قرب خدا مى‏رسى.
  اگر رد کنى، چه بسا از چشم عنایت‏الهى بیفتى و صلاحیت برخوردارى از «نعمت» را از دست بدهى .
  برخوردارى و توانایى شما یک نعمت است، انتظار و درخواست دیگران نسبت به یارى شما، نعمتى دیگر است و «توفیق خدمت» به بندگان خدا، مکمل آن دو نعمت!
  و این تکمیل، به دست شماست ، مغتنم بشماریدش .
  انتصابات شایسته اعضاء هیأت مدیره سازمان در این دوره به خصوص انتصاب جناب آقای حیدری را صمیمانه تبریک گفته و توفیق روزافزون این بزرگواران را از خداوند خواهانم .

 15. شیران گفت:

  با سلام و درود
  بدینوسیله انتصاب اعضا هیت مدیره جدید سازمان خصوصا برادر متخصص و درد اشنا در تمامی حوزه های سازمانی جناب اقای حیدری را تبریک و امیدوارم این حضور زمینه تحولات ژرف و موثری در ساختار و خط ومشی گردد.از خداوند منان توفیق همگان خصوصا ایشان را در مسولیت خیطر این برهه مسئلت دارم.

 16. علیرضامختاری گفت:

  باسلام وعرض احترام وارادت انتصاب جناب اقای حیدری رابسمت عضوهیات مدیره سازمان تبریک عرض نموده ضمن ارزوی موفقیت برای اعضای محترم هیات مدیره امیدواریم خداوند توفیق به جناب اقای حیدری عنایت بفرماید بعنوان کارشناس برجسته درحوزه تامین اجتماعی ونماینده خانواده بزرگ تامین اجتماعی درهیات مدیره همچون گذشته پرتلاش وکوشاباشندانشااله

 17. با تقدیم سلام به همه دوستان و همکاران ؛
  انتصاب اعضای جدید هیأت مدیره محترم را به همه اعضا، به خصوص جناب آقای حیدری ـ که از همکاران سازمان هستند ـ تبریک می گویم.
  به نظر اینجانب، هیأت مدیره رکن اجرایی سازمان است و بر خلاف هیأت امنا جنبه های سیاسی آن اندک است. اگر هیأت مدیره ماهیت اجرایی و تخصصی خود را حفظ کند، سیاسی بودن هیأت امنا زیانی به سازمان نمی رساند. اما سیاسی شدن هیأت مدیره (آنطور که در سال های گذشته شد) سازمان را از مسیر اهداف قانونی اش دور خواهد کرد.
  به نظر می رسد اعضای محترم هیأت مدیره واجد جنبه های تخصصی هستند و اگر در عمل هم از گرایشات سیاسی به دور باشند، می توان نسبت به آینده ای بهتر امیدوار بود.
  شاید بتوان نخستین اولویت سازمان را این دانست که اعضای هیأت مدیره و هیأت امنای آن نسبت به واقعیت ها، مشکلات و محدودیت های سازمان شناخت دقیق تری پیدا کنند. کانون های اصلی بروز مشکل و چالش را بشناسند، بتوانند با دولت و مجلس مستقیماً (و به از طریق رده های کارشناسی) ارتباط برقرار کنند و تعاملی سازنده را شکل دهند.
  عدم حضور اعضای هیأت امنا و هیأت مدیره در مجلس و دولت در سال های گذشته و تعامل نامناسب آنان، موجب بروز بی اعتمادی بین سازمان با این مراکز شد. امیدواریم در دوره جدید، این گونه تعاملات، (البته با اشراف کامل به واقعیت های سازمان و اقتضائات ملی) برقرار گردد. با آرزوی توفیق.

 18. محمدرضا ضیائی گفت:

  سلام . ترکیب به نظر ترکیب مناسبی است. باید به سازمان تبریک گفت . اما همه باید بدانیم که حفره های ناشی از فقدان خرد و تعقل و تعهد در سال های گذشته ( که البته می تواند تجربه ای هرچند تلخ محسوب گردد) ، آنقدر عمیق و گسترده است که نمی توان انتظار داشت هیأت مدیره جدید با چوب جادو چند روزه همه را پرکند و بر آن بنایی زیبا و خالی از اشکال بسازد. طبعاً بیش از هرچیز ، سرمایه های انسانی سازمان نیازمند توجه و بازانگیزی هستند. به نظر حقیر، تخریب ها بیشتر در این حوزه و اغلب تعمدی بوده است. گذشته از آن چه از هیأت مدیره و مدیر عامل و … انتظار هست ، وظایف و تعهدات فرد فرد ما به میهن ، سازمان و خودمان قابل تأمل است. همه باید بر بستر خردورزی ، با انگیزه و برنامه محور عمل کنیم. حواسمان هم به آفتاب پرست هایی باشد که به راحتی رنگ عوض می کنند تا دوباره در انبار عزم و توان ما ، موش بی خردی را جاسازی نکنند. توکل بر خدا

 19. غلامرضا گفت:

  بادرود
  جناب اقای علی حیدری
  شما یک هنرمند متعهد به آرمان بشزیت هستید
  آرزو دارم سلامتی را به سازمان بازگردانید
  ….جاری باشید….

 20. رضا شفیع زاده گفت:

  انتصاب اعضای جدید هیات مدیره را به ایشان و کارکنان محترم آن سازمان تبریک عرض می کنم.

 21. طیاری گفت:

  تبریک به جناب آقای حیدری ..لکن همچنان سایه سنگین سیاسی کاری و حزبی نگری و تزریق افراد ناآشنا به یکی از مهمترین ارکان سازمان به چشم می خوره.

 22. علي احسان بخش گفت:

  با سلام و تبریک بمناسبت انتخاب اعضای جدید هیات مدیره بویژه کارشناس متعهد و توانمند جناب اقای حیدری . امیدوارم بتوانند سازمان را از این دریای موّاج و متلاطم بی برنامگی به سلامت عبور دهند. حضور افراد شایسته در راس سازمان، آینده این سازمان را روشن رقم خواهند زد. با آرزوی توفیق روز افزون

 23. سلام

  جای بسی خوشحالیست که در بین اعضای هیئت مدیره جدید سازمان مدیری توانمند ( آقای حیدری ) نیز حضور دارند . و این خود اطمینان خاطر میدهد که در آینده شاهد شکوفایی و بازگشت جایگاه از دست رفته سازمان خواهیم بود .
  و عبارت همکار عزیزمان آقای تاجیک را به دلیل زیبایی کلام تکرار
  مینمایم .

  جناب آقای حیدری بازگشت شما را به خانه خودتان تبریک عرض می نمایم و این دعا را خاص برای شما آرزو دارم :

  “چه آرزویی بکنم برایت جز این که خدا پنجره ی باز اتاقت باشد.”

 24. محمدرضا قدسي گفت:

  با سلام ، خدمت اعضای جدید هیات مدیره سازمان ، خداراشاکرم که برادر ارجمند جناب آقای حیدری بعنوان عضو جدید هیات مدیره انتخاب گردیدند و از خداوند رحمان خواهان این هستم که ایشان بدلیل شایستگی های بسیار بالا در راًس هیات مدیره قرار بگیرند چرا که توانمندی ها و صداقت و درستکاری ایشان بر کسی پوشیده نیست و کل مجموعه سازمان خاطرات خیلی خوبی در زمان تصدی ایشان بعنوان معاونت امور استان ها دارند . امیدوارم همیشه سلامت و شاد باشند .
  قدسی از آذربایجانشرقی

 25. حميدرضا نايب خسروشاهي گفت:

  با سلام و احترام
  ضمن تبریک و تهنیت به اعضای محترم هیئت مدیره و کلیه همکاران ، آرزومندم با توانمندی و تخصص این عزیزان گامهای پسین قرین پویایی برای سازمان گردد.

 26. علی مراغی گفت:

  جناب آقای حیدری انتصاب جنابعالی را بعنوان عضو هیات مدیره سازمان تبریک میگویم برای شما آرزوی موفقیت وسر بلندی دارم مراغی

 27. قهقرایی گفت:

  باسلام وعرض تبریک وآرزوی توفیق خدمت به جامعه تامین اجتماعی برای اعضاجدید,امیدواریم سکاندار کشتی این هیئت دردریای مواج واغلب خروشان تامین اجتماعی به بلد راه این دریا جناب آقای علی حیدری کارشناس دلسوز وخدوم تامین اجتماعی سپرده شود باآرزوی مجددتوفیق خدمت وسلامتی برای همه همکاران

 28. سید رضا گفت:

  با سلام خدمت کلیه عزیزان و آرزوی موفقیت برای هیات مدیره جدید سازمان با توجه به وضعیت فعلی سازمان
  و ذکرچند نکته کوچک در خصوص هیات مدیره سازمان از نظر اینجانب
  ۱-پس از تغییرات اساس نامه و تفکیک مدیرعامل از هیات مدیره(که مزایا و مضار این موضوع و چگونگی تفکیک دقیق وظایف مدیریت اجرایی از مدیریت غیراجرایی نیاز به بررسی دارد) ، اعضاء هیات مدیره قبلی به فکر ایجاد سازمانی در سازمان افتاده و عملا گویی به تصمیم سازی های کارشناسی ستاد اعتمادی نداشته و به دنبال ایجاد ساختار کارشناسی مستقل برای خود بودند و این خود به ایستگاههای کاری در فرایند اتخاذ تصمیمات سازمان افزوده و موجب ارائه راه کارهای غیراثر بخش و تاخیری شده بود .
  پرواضح است که بدنه کارشناسی و مدیریتی ستاد در همه حال نیازمند توسعه دانش و تجربیات خود می باشد وبدنه کارشناسی و تصمیم سازی ستاد سازمان نمی بایست خود را منفک از هیات مدیره بداند و بالعکس
  ۲- از سویی توپ بسیاری از پاسخ های” نه ” به در خواست های غیر موجه ،ازسوی ستاد به زمین هیات مدیره فرستاده شده است و عملا در ستاد بسیاری از افراد هزینه “نه” گفتن به بسیاری از درخواست ها را به دوش هیات مدیره سازمان بار کرده اند که این امر هم با فلسفه ارائه نظرات کارشناسی در سطوح ستادی و پذیرفتن مسئولیت تصمیمات با توجه به اختیارات مدیریتی در تناقض بود .

 29. احمد رضا خزاعی گفت:

  انشاءالله ضمن عرض تبریک به همه دوستان خصوصا جناب آقای
  حیدری امیدوارم این انتخاب ها برای سازمان مثمر ثمر باشد و همه اعم از بیمه شدگان و اعضای محترم هیات مدیره عاقبت به خیر شوند

 30. بهروز کتابی اول گفت:

  سلام
  جناب آقای علی حیدری
  از اینکه فردی با سوابق کاری در حوزه IT سازمان تامین اجتماعی به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره انتخاب شده بسیار خشنود هستم و خدمت شما تبریک عرض میکنم.مطمئناً میدانید که مسئولیت سنگینی بر دوش شما گذاشته شده و ما هم مطمئن هستیم که شما دراین راه موفق خواهید بود.
  با آرزوی موفقیت

 31. دکتر افشین احمدی گفت:

  ضمن تبریک به اعضای محترم هیات مدیره ان شاالله تلاش همگانی در راستای تعالی سازمانی انجام گیرد

 32. محمد علی نظری گفت:

  برادرگرامی جناب آقای حیدری

  با اهدا سلام و احترام و آرزوی توفیق روز افزون، بدینوسیله انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت عضو محترم هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی صمیمانه تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و منویات مقام عظمای ولایت حضرت آیت ا… خامنه ای آرزوی توفیق خدمتگزاری هر چه بیشتر جنابعالی را خواستارم .
  امید است در سایه تأییدات الهی، در این عرصه خطیر و خدمت به این قشر زحمت کش و جامعه و اعتلای میهن عزیز اسلامی موفق و سربلند باشید.

  و من ا… التوفیق

 33. با سلام
  انتخاب اعضای جدید هیات مدیره که کارنامه موفق و قابل توجهی در حوزه های بیمه، کار، اقتصاد و درمان دارند را به خانواده بزرگ تامین اجتماعی تبریک عرض می نمایم.

 34. با سلام
  توفیق روزافزون عزیزان را در خدمت صادقانه به سازمان از خداوند منان مسئلت دارم
  خداوند به همه عزیزان ، عزت و عافیت و عاقبت بخیری نصیب بفرماید
  انشاالله

 35. باقر مذهب گفت:

  باسلام وآرزوی موفقیت و سربلندی برای هیئت مدیره محترم جدید سازمان تامین اجتماعی انتصاب شایسته و به حق برادر عزیز جناب آقای علی حیدری از متفکران و پیشکسوتان سازمان رابه سمت هیئت مدیره صمیمانه تبریک عرض نموده. امیدوارم سازمان توفیق بهره مندی از تجارب و ایده های ارزشمند ایشان را داشته باشد و جناب حیدری همانند گذشته در این سمت بسیار مهم موفق و سرافراز باشند. انشااله تعالی
  باقرمذهب

 36. mahan گفت:

  با سلام و درود
  انتصاب بجا و شایسته کلیه اعضا محترم هیئت مدیره علی الخصوص برادر بزرگوار جناب آقای حیدری را تبریک و تهنیت عر ض مینمایم .با آرزوی توفیق روزافزون در عرصه خدمت برای شما بزرگواران

 37. جلال بهاریان گفت:

  جناب آقای علی حیدری
  باسلام واحترام
  خبربازگشت جنابعالی به بدنه سازمان تأمین اجتماعی موجب مسرت شده وامید به آینده را افزون نمود چون حضرتعالی کاملاً ازپیچ وخم های سازمان تأمین اجتماعی با خبرید و همین اطلاعات وتجارب مسئولیت شما را سنگین تر می کند چرا که باید هم به فکردرآمد سازمان و هم به فکر هزینه های آن باشید.لذا ضمن تبریک امیدوارم که در قبول مسئولیت و انجام خدمات مثمرثمر خود موفق و پیروز باشید.
  بی پیر نرو در این خرابات هرچند سکندر زمانی

 38. فروتن گفت:

  با سلام
  انتصاب بجا و شایسته کلیه اعضاء محترم هیئت مدیره را تبریک و تهنیت عرض می نمائیم ، باورداریم جایگاه تازه، فرصتی است برای نوآوری وخدمت بیشتر به کشور عزیزمان. فرصت خدمت تازه مبارک

 39. امیر صیدافکن گفت:

  با سلام و احترام و عرض تبریک و خیر مقدم خدمت اعضاء هیات محترم مدیره جدید
  آرزوی توفیق روز افزون برای تمامی اعضاء محترم برای کسب موقعیت خیلی حساس در سازمان دارم . با ذکراین نکته مهم که تصمیمات ایشان اگر در راستای منافع بیمه شدگان باشد دعای خیر بیمه شدگان را بهمراه و اجر دنیوی و اخروی را بدنبال خواهند داشت

 40. نوراله حاجی سلطانی - گفت:

  به نام خداوند متعال
  با سلام
  مشخص شدن اعضائ محترم هیات مدیره سازمان واهمیت خاصی را که هیات محترم امنائ به سازمان با انتخاب بزرگوارانی همچون استاد گرامی جناب آقای حیدری و اقتصاددان برجسته آقای دکتر مهدوی عادلی وآقای سرخو وسایر عزیزان دادند تداعی روزهای روشن وپر فروغ برای سازمان تامین اجتماعی در پی خواهد داشت بنده انتخاب بزرگواران عزیز را به خانواده بزرگ تامین اجتماعی تبریک عرض مینمایم

 41. فرید گفت:

  ضمن عرض تبریک و ارزوی موفقیت برای اعضای محترم هیات مدیره مخصوصا جناب اقای علی حیدری که از همکاران محترم و از کارشناسان ومدیران باسابقه سازمان میباشند. من ا…توفیق

 42. نیک روشن گفت:

  انتخاب بجا و شایسته همکار عزیزمان جناب آقای حیدری بعنوان سرشناس ترین عضو و یقینا موثر تیرین عضو در هیات مدیره سازمان
  موجب خشنودی بسیاری از همکاران گردید / بخصوص(بیمه ای ) …

 43. حسن قجاوند گفت:

  با عرض سلام وتبریک خدمت اعضای هیئت مدیره جدید
  ازاینکه شاهدیم یک ازمایشگاهی توانسته مدارج ترقی را طی بنماید و باعث غرور و افتخار ازمایشگاهیان شده بسی جای خوشحالی است به نوبه خودم از طرف جامعه ازمایشگاهیان بالینی کشور به اقای ظفر زاده انتخاب ایشان را به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره تبریک وتهنیت عرض مینماییم

 44. همكار سابق امور استانها گفت:

  سلام اولا تبریک میگم به سازمان تامین اجتماعی که بالاخره یکی از همکارانمون داخل هیات مدیره شد کاشکی بیشتر از یکی بودند
  اما باز هم غنیمته
  تبریک دوم هم باز به سازمان تامین اجتماعی که یک فرد با سواد و باهوش رو انتخاب کردند

  و اما بعد امیدوارم آقای حیدری کمی به گذشته هم نگاه بکند که چطور بعضی از بادمجان دور قابچینان با کج اندیشی باعث از هم پاشیدگی درون سازمانی شدند که هنوز هم داریم چوبش رو میخوریم
  ….
  باز هم تبریک میگم

 45. بهروز خوش نمک گفت:

  انتصاب بجا و شایسته آقای حیدری را تبریک و تهنیت عرض می کنم،
  امیدوارم با توجه به رزومه خوب مدیریتی، علمی و پژوهشی جنابعالی، در تحقق اهداف والای سازمانی موفق بوده و جایگاه تحقیق و پژوهش و همکاران فعال در این حوزه را به عنوان اصلی ترین بازوی کمک به برون رفت سازمان از مشکلات فراوان فعلی ارج بنهید.
  با آرزوی موفقیت برای تمام اعضای محترم هیات مدیره سازمان

 46. عباس ملک دار گفت:

  دوست عزیزوگرانقدرجانباز سرافرازبرادرعلی حیدری
  عضومحترم هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی
  باعث افتخار وخرسندی است که چنان شمای به این سمت نائل امدید که امیدوارم چنان گذشته سازمان رابه قله های رفیع وجایگاه واقعی برگردانید تا همکاران شما دراین سازمان بزرگ درراه خدمت رسانی به مردم شریف وولایتمداراحساس غروروافتخارکنند برای جنابعالی وکلیه عزیزان اعضاء هیات مدیره ازخداوند متعال ارزوی صحت وسلامتی وتوفیق خدمتگزاری را دارم با تقدیم احترامات عباس ملکدار

 47. رضاابراهیمی کیا گفت:

  برادرارجمندجناب آقای علی حیدری
  انتخاب وانتصاب خردمندانه شما بعنوان هیئت مدیره جدیدسازمان موجب مسرت وخشنودی همکاران ودوستان گردید.ضمن عرض تبریک آرزومندم باهوشمندی اعضای محترم وقرارگرفتن درراس هیئت مدیره شاهدنوآوری وشکوفایی سازمان تامین اجتماعی باشیم …….یاعلی

 48. صمد صمیمی گفت:

  جناب اقای علی حیدری
  انتصاب حضرت عالی را از صمیم قلب تبریک میگویم انشاالله موفق وموید باشی

 49. محموددربندی گفت:

  با سلام
  انتصاب اعضای جدید هیات مدیره را تبریک وتهنیت عرض می کنم و امیدواره با عنایت به ترکیب جدید آرامش وصفا به سازمان معظم تامین اجتماعی بازگردد.
  موفق وسرفراز باشید.

 50. کاظم مرادی گفت:

  باسلام وخدا قوت

  به جز استاد ودوست عزیزمان آقای حیدری بقیه عزیزان سازمانی نیستند..
  در هر حال امید وارم در تمامی مراحل کار و زندگی ، تک تکشان موفق وپیروز باشند……

 51. علیرضا ساعدیفرد گفت:

  با سلام
  انتصاب هیأت مدیره جدید سازمان را که با رزومه معرفی شده افرادی متخصص، باتجربه و دارای سوابق دانشگاهی هستند به ایشان و خانواده بزرگ تأمین اجتماعی که کمتر از نیمی از جمعیت کشور از خدمات آن استفاده میکنند، تبریک عرض نموده و از ایشان بعنوان افرادی مدافع حقوق کارگران و کارفرمایان به عنوان سرمایه گذاران از یک سو و کارمندان اسبق و فعلی سازمان به عنوان محافظان این سرمایه از سوی دیگر، انتظار میرود که در کوتاهترین زمان ممکن بخشنامه ها و قوانین صادر شده و عملکرد مدیران قبلی و فعلی سازمان در ۸ سال قبل را بطور غیر مغرضانه، صحیح و دقیق مورد بازبینی قرار داده تا با اتخاذ تصمیمات مدبرانه و علمی بسرعت آهنگ رو به رشد سازمان از سر گرفته شود.
  انتظار میرود همانگونه رزومه شما فرهیختگان نشان از تحصیلات دانشگاهی دارد، دستِ افراد تأثیرگذار برون سازمانی در انتصابات سازمانی را کوتاه کرده و زمینه انتصاب افراد دانش مدار، متخصص و متعهد رادر سطح ستادی و صفی فراهم کنند. پیروز و سربلند باشید.

 52. اکبرراشدین گفت:

  با سلام از انتخاب آقای علی حیدری بسیار خرسندیم ایشان بینش عمیق به و دیدگاهی ژرف به مسایل روابط عمومی های سازمان دارد و انسان با تدبیر و شایسته است

 53. مهدی وثوق گفت:

  با عرض سلام و تبریک به خدمت جناب آقای علی حیدری و آرزوی موفقیت برای ایشان . انتخاب شایسته و بجای ایشان بعنوان عضویت در هیات مدیره سازمان مایه بسی خوشوقتی گردید . چراکه ایشان همواره درد سازمان را داشته و مشکلات و گرفتاریهای آنرا به خوبی می شناسند. برای ایشان و دیگر اعضای محترم هیات مدیره آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم به دست ایشان و به یاری خدا در اعتلای جایگاه واقعی سازمان قدمهای بزرگی برداشته شود .

 54. بابک فراج گفت:

  با سلام و آرزوی موفقیت و سربلندی برای هیات مدیره محترم جدید انتصاب شایسته جناب آقای علی حیدری با توجه به سوابق ارزشمندی که در سازمان دارند بی شک می تواند برای سازمان مثمر ثمر و ارزشمند باشد . بنده حقیر به سهم خود انتصاب اعضای هیات مدیره جدید و بخصوص جناب آقای حیدری را به عضویت هیات مدیره بزرگترین و گسترده ترین سازمان بیمه گر کشور صمیمانه تبریک عرض می نمایم و امیدوارم سازمان توفیق بهره مندی از تجارب و ایده های ارزشمند ایشان را داشته و ایشان نیز متقابلا در این ماموریت مهم همچون سایر مسئولیت های قبلی ایشان موفق و سرافراز باشند. و من الله التوفیق

 55. سیما رحمتی نژاد گفت:

  با سلام و احترام

  اعضای محترم هیات مدیره
  خیر مقدم ما را برای ورود به خانواده معظم تامین اجتماعی پذیرا باشید.

  جناب آقای حیدری بازگشت شما را به خانه خودتان تبریک عرض می نمایم و این دعا را خاص برای شما آرزو دارم :

  “چه آرزویی بکنم برایت جز این که خدا پنجره ی باز اتاقت باشد.”

 56. آریایی صدر گفت:

  با عرض سلام و خدا قوت ، بنده هم به اعضای جدید هیات محترم مدیره خصوصا جناب آقای حیدری که از مدیران مجرب سازمان میباشند تبریک گفته و امیدوارم با تدابیر خود سازمان را به سرمنزل مقصود برسانند.موفق و سرافراز باشید

 57. شيوا شهسواري گفت:

  بلی این چنین است فضل خدا که برهرکه خواهد نماید عطا
  که الطاف ایزد بود بیکران بود آگه از حال اهل جهان
  باسلام واحترام
  ضمن عرض تبریک به اعضای محترم هیات مدیره جدید به خصوص جناب آقای حیدری پیشکسوت،امین،متخصص وعالم به نظام سازمان وجناب آقای مهدوی عادلی باتوجه به درجات بالای علمی وتجربیات ارزشمندشان درزمینه مدیریت ،اقتصاد وسرمایه گذاری وآرزوی توفیق وسربلندی . ازدرگاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شورونشاط ومملو از توکل الهی درجهت رشد وشکوفایی سازمان تامین اجتماعی رابرای اعضای محترم مسالت دارم

 58. شيوا شهسواري گفت:

  هرچه کند همت مردان کند
  کارنه این گنبد گردان کند
  جناب آقای حیدری باسینه ای مملو از تکریم واندیشه ای سرشار از تعظیم وذهنی انباشته از تجلیل انتصاب بحق وشایسته جناب عالی رابه عنوان عضو هیات مدیره شادباش میگویم.
  امید به اینکه باعنایات حضرت حق جهت یافتن راهبردها وسازکارها وباعزم جزم واراده ی راسخ توام باشجاعت واخلاص به اهداف مورد نظر نایل آیید.

 59. مجتبی رضوانی گفت:

  باعرض سلام وارادت
  انتصابات اخیر را تبریک عرض می نمایم ، امیدوارم هیات مدیره جدید در عدالت گستری ورفع تبعیض ها در سازمان ، چه در بخش داخلی وچه در بخش مخاطبان وبیمه شدگان بیش از گذشته توفیق داشته باشد.

 60. حسين متين راد گفت:

  جناب اقاى دکتر ربیعى

  با سلام
  ضمن تبریک وتشکر از انتصابات جدید امیدوارم در انتخاب هییت مدیره شرکتهاى شستا نیز رعایت تخصصهاى مورد نیاز مد نظر قرار گیرد و از اموال ان مجموعه ها با بهره ورى لازم حفاظت شود.
  بیمه شدگان

 61. ساجدی گفت:

  ضمن عرض تبریک به اعضای محترم هیات مدیره جدید به خصوص جناب آقای حیدری وجناب آقای دکترمهدوی عادلی باتوجه به درجات بالای علمی وتجربیات ارزشمندشان درزمینه مدیریت ،اقتصاد وسرمایه گذاری وآرزوی توفیق وسربلندی . ازدرگاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شورونشاط رابرای اعضای محترم مسالت دارم.

 62. آرش نصراللهی گفت:

  برای کشتیهای بی حرکت موجها تصمیم میگیرند.
  ضمن عرض سلام و تبریک به تمامی بیمه شدگان ‘ کارفرمایان ‘ مستمری بگیران ‘کارکنان و بازنشسته های سازمان تامین اجتماعی به مناسبت انتخاب اعضای محترم هیات مدیره بالاخص ناخدای بزرگ و با تدبیری همچون جناب آقای علی حیدری که بدون شک این کشتی بدون حرکت را به سر منزل مقصود خواهد رساند با آرزوی توفیق و موفقیت شما بزرگوارها

 63. زاهد اسدی گفت:

  ضمن تبریک و آرزوی توفیق به اعضای جدید هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی به خصوص جناب آقای علی حیدری همکار محترم و خوشنام سازمان لازم است به چند نکته توجه داشته باشیم :
  ۱- همه جامعه سازمان تامین اجتماعی توقعات و انتظارات قانونی و به حقی از هیات مدیره محترم به عنوان یکی از ارکان اصلی سازمان تامین اجتماعی – با توجه به تغییرات بعمل آمده بعد از خرداد ۹۲ – داشته و دارند و این سنگینی وظایف این نهاد را دو چندان می کند اما جامعه کارمندان سازمان تامین اجتماعی با توجه به سابقه آقای حیدری و سازمانی بودن ایشان انتظارات ویژه و خاصی از ایشان دارند که در حدود یک دهه گذشته در انبان حافظه سازمانی انباشته شده و اکنون که فضای سازمان حداقل به صورت ذهنی تغییر یافته است انتظار دارند به صورت تدریجی تحقق یابد.
  ۲- با توجه به ناشناخته بودن همه اعضای هیات مدیره – به جز آقای حیدری- برای همکاران سازمانی،و نایب رئیس ودبیر هیات مدیره بودن ایشان، احتمالا همکاران سازمانی عملکرد هیات مدیره را به حساب جناب آقای حیدری خواهند نوشت و این بار مسئولیت ایشان را دو چندان خواهد کرد.
  ۳- جناب آقای حیدری قبل از این در رسانه های مختلف موضع ، برنامه ها و خط مشی های خود را به صورت خیلی شفاف که جزء ویژگی های خاص ایشان است عنوان نموده اند و اکنون این فرصت برای ایشان فراهم آمده است تا در عرصه عمل به ایفای نقش بپردازند. از طرف دیگر به دلیل اعلام مواضع، بهتر و بیشتر می توان به بررسی و ارزیابی عملکرد ایشان پرداخت.
  ۴- آقای حیدری در چند سال گذشته به دلیل عملکرد مثبتشان در زمان تصدی مسئولیت معاون امور استان ها ومدیرکل دفتر مدیر عامل به عنوان یک الگوی کارشناسی و از ان مهمتر الگوی مدیریت در حوزه تامین اجتماعی مطرح بوده و هستند و عملکرد ایشان در حوزه مهمی همچون هیات مدیره می تواند به تقویت یا تضعیف این الگو منجر شود.
  بنابراین با توجه به موارد فوق، جناب آقای حیدری می بایست نقش بیشتر و فعال تری داشته باشند و الگوی خود را پر رنگ تر نمایند . برای ایشان آرزوی توفیق و موفقیت داریم.

 64. حسن سالک گفت:

  ضمن عرض تبریک به اعضای محترم هیات مدیره جدید به خصوص جناب آقای علی حیدری که دارای تجارب بسیار ارزشمند درزمینه مدیریت هستند آرزوی توفیق وسربلندی را ازدرگاه خداوند باریتعالی رابرای اعضای محترم هیات مدیره سازمان مسالت می نمایم.

 65. همکار گفت:

  ضمن عض تبریک می خواستم به استحضار برسانم بعضی از اقایان منتصب در دوران مدیران قبلی هستند و تا دیروز داشتند مدح و ستایش انان را می کردند منجمله همان اقای ؟؟؟؟؟ منتصب از سوی مدیرکلی که خودایشان از منصوبین و مقربین اقای ؟؟؟؟ بودند به هر حال امیدوارم که نظارت خداوند مهربان را بر صدق گفتار و کردار فراموش نکنیم

 66. همکار گفت:

  سر دبیر گرامی سلام
  نمی دونم چرا مطالب من به مذاق شما خوش نمییاد و نمی دانم آیا ??? در جریان سانسورهای شما هستند یا خیر؟
  در هر صورت وقتی امروز حکم مدیر کل دفتر هیات مدیره را دیدم به نظرم اومد دوباره انگار دائی خواهر زاده بازی داره شروع میشه منتظر میشینیم ببینیم فامیلهای جدید چکار میکنن

  • admin گفت:

   دوست گرامی که با نام مستعار همکار گله مند می باشید، نظر به اینکه نشانی ایمیل شما واقعی نیست، ارسال پاسخ سوالات شما که متاسفانه به دلیل … قابل درج در فضای مجازی نیست؛ امکان پذیر نمی باشد. شما که نشانی ایمیل ما را دارید، در صورتیکه واقعا تمایل دارید پاسخ سوال های خود را دریافت نمائید با ما تماس بگیرید، در کمال میل و در حد بضاعت پاسخگوی شما خواهیم بود.

 67. علی مدبر گفت:

  با سلام و عرض تبریک به اعضای جدید هیات مدیر محترم سازمان
  با توجه به حجم گسترده فعالیتهای سازمان و گسترش روزافزون ان و ورود فناوری های نوین شایسته است مسئولان محترم با مهندسی مجدد و با صعه صدر و با انعطاف پذیری بالا و با علم به اینکه مسئولیت سنگینی را پذیرفته اند بتوانند با استعانت از درگاه خداوند منان و با بهره گیری از تجارب و مهارتهای کارکنان خدوم سازمان و پتانسیل های موجود در تحقق اهداف و رسالت کلان سازمان موفق بوده باشند

 68. محمد علیزاده گفت:

  با سلام،ضمن عرض تبریک به اعضای جدید هیئت مدیره سازمان و آرزوی توفیق برای این عزیزان،انتصاب سرورانی چون جناب آقای حیدری عزیز نوید بخش روزهایی پربار و سرشار از موفقیت برای سازمان است.ایکاش از تجربه و تخصص جناب آقای دکتر ?????? هم استفاده میشد.از اعضای جدید ومحترم هیئت مدیره تقاضا دارم حمایت از نیروی انسانی وکارکنان پرتلاش سازمان را مد نظر قرار دهند،چراکه همین کارکنان پرتلاش و بی ادعای سازمان عامل اصلی تعالی و پیشرفت سازمان هستند.با سپاس-محمد علیزاده

 69. اکبر راشدین گفت:

  با سلام و آرزوی توفیق برای اعضای محترم هیات مدیره جدید سازمان ، انتظار میرود با حرکت جهادی و جهشی گامهای بلندی در راستای الکترونیکی کردن امور سازمان برداشته شود آقای حیدری از این حیث توانمند و دیدگاهی ژرف دارند در هر حال سازمان از لحاظ الکترونیکی بسیار عقب مانده ، الان شاهد پذیرشهای اینرنتی هستیم در عصر دیجیتال دیگر انجام امور بصورت دستی فاقد ارزش و زمانبر و دست و پا گیر است امیدآن داریم هیات مدیره محترم و جدید گام بلند و یادگاری در این خصوص بردارند تا موجب رضایت خداوند و جلب رضایت ارباب رجوع و مخاطبان سازمان و کارکنان گردد.
  کارشناس ارشد روابط عمومی مدیریت درمان استان زنجان

 70. غلام رضا مهدی پور دبیر کانونهای بازنشستگان صنعت آب و برق رضوی گفت:

  با درود و سپاس از جناب دکتر حیدری گرانقدر
  امیدوارم همچنان که دغدغه مندی ایشان در اجرای عدالت و احقاق حق جامعه کارگری و بازنشستگان در سخنان شان مشهود است، همواره در احقاق حقوق جامعه بزرگ کارگران و بازنشستگان حوزه های دولتی و خصوصی تلاش نموده و متولیان دولتی هرآنچه تاکنون از صندوق قشر مظلوم کارگری ربوده اند به صندوق بازگردانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.