اولین انتصاب ها در تامین اجتماعی

مطالب مرتبط

۸ دیدگاه‌

 1. افشاری گفت:

  باسلام و احترام
  آرزوی توفیق و سلامتی روزافزون برای تمامی بزرگواران داریم.

 2. ف - ادراکی گفت:

  امیدوارم با بهترین ها بهترین دستاوردهارا بدست آوریم با آرزوی توفیق روزافزون

 3. ع.فراهانی گفت:

  باسلام
  همانگونه که در حکم صادره مدیر عامل در خصوص جناب اقای زدا و محقق زاده اشاره به تجارب انها گردیده،ای کاش دوستان عزیزمان نیز تجارب، صداقت، درستکاری و دانش کاری سایر کارکنان را نیز نسبت به اندسته از کارکنانی که واقعا دارای تخصص ، مهارت لیاقت و … لازم برای ان منصب و موقعییتی که اشغال نموده اند، را دارا نمی باشند مد نظر قرار میدادند و صرفا به این اکتفا نمی کردند که فقط خودشان اثر گذار و مفید واقع شوند بلکه از افراد مفید دیگر نیز بهره می گرفتند و نظر به این شکل سازمان بیشتر در راستای اهداف و ماموریت های خویش گام بر می داشت. باشدکه انشالله درست شود.

 4. با عرض سلام و تبریک خدمت عزیزان، امیدوارم انتصاب آقایان زدا و تاج الدین به سمتهای خطیر و با اهمیت معاونت فنی و درآمد و معاونت حقوقی و امور مجلس، منشاء خیر و اثر برای بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان گردد.

 5. وجدان عمومى گفت:

  براى من خیلى سخته به عنوان یه کارمند بپذیرم سازمانی که هیچ سازوکار علمی نداره.و هیچ باکس مدیریت پرسنلی برای رجوع به وقت نیاز نداره و باز خورد گیری عملکرد ویا مراجعه به رزومه افراد را نمیبینه.چطور جرءت میکنه چیدمان مدیران یک سازمان تخصصی را فی البداهه و آن هم بدون توجه به عملکرد قبلیشون جا به جا میشوند ،وجدان درد میگیرم از دست این سازمان………

 6. ابراهیم شبرنگی گفت:

  بازهم خداروشکرمدیران ازبدنه خودسازمان انتخاب شدند.وفعلاًخبری ازانتصاب های صرفاً سیاسی وخارج ازتخصص نیست.انسانهای بزرگی که باتوکل به خداوندمتعال می توانندآینده روشنی برای سازمان رقم بزنند.
  امیدوارم هرچه زودتربابرنامه ریزی مناسب درزمینه نیروی انسانی انتصابات درسازمان ساماندهی وباپرورش نیروی انسانی ماهرآینده سازمان رانیز تضمین کنیم.
  “کاری کنیم که بماند نه کاری کنیم که بمانیم “

 7. سید حشمت اله حسینی گفت:

  اگر چه تغییرات در سطح کوچک یا به عبارتی یک جابجایی مختصر و آنهم وابسته به هم یا به تعبیری دوست آنست که بوقت گیرد دست دوست. بهرحال انتظار این بود که این انتخاب بر اساس یک فراخوان در سطح کلی صورت پذیرد شاید به ظاهر همه شاهد شکوفایی هستیم ولی غافل از آنکه سازمان پاسخگوی مخاطبان خود نیست مقصود از سیستم مکانیزه ،اضافه کار بدون حضور فیزیکی و بازخورد آن سبب شده در یک شعبه مثل شهرری یک پرونده ساده با نرخ مقطوع وارد هفتمین ماه خود شود و همجنان مخاطب بی پاسخ باشد و یا آنکه انتقال پرونده و سابقه بیمه شده برغم نیاز بیمه شده قول حداقل دو ماهه را از شعبه ۱۵ به ۲۵ انهم در یک شهر بدهند. پس این سازمان تحول نیاز دارد تا فحوای مشتری مداری و زمان سنجی و پیمان نامه ها از نقش دیواری به منصه ظهور درآید و یا تعدد سلایق در شعب عدم ناهماهنگی آموزشی و نامشخص بودن ماهیت کارشناسی باز هم یک پرونده در مسیر اداری ماه ها است سرگردان و مخاطب به نتیجه نرسیده است. یکی از ساز و کارهای شرایط سازمانهای توسعه یافته داشتن برنامه و حمایت مدیریتی و بازرسی قوی می باشد در حالیکه در سازمان بازرسان مدیر عامل هیچ آگاهی از فرایند سازمانی ندارند با این وصف بنظر شما با جابجایی دو مدیر میتوان به مشکلات لاینحل سازمانی خاتمه داد؟ تنها راه گذر ایجاد تیم قوی از میان همکارانی که عاشقند و اما گمنام و میتوان آنها را از یک فراخوان شناسایی کرد. انگاه میتوان امیدوار بود که میتوان سازمان را متحول کرد. سازمان تامین اجتماعی یک سازمان بین النسلی و تعلق به نسلها دارد و به جرائت میتوان اذعان کرد بعد از دهه ۸۰ بخشنامه ها دستورالعمل ها منطبق بر نیاز روز تعریف نشده اند و نیز برای اینکه کسی به موضوع وقوف پیدا نکند سایت سازمان به یک سایت خبری تبدیل شده و در حقیقت همه حق و حقوق بیمه شده و کارفرما پنهان مانده تا هر برداشتی هر کسی در اجرا داشت بدون اعتراض باشد. مدیر کل درآمد باید از بین افرادی باشد که از ورود بخدمت در در درآمد فعالیت داشته نه در مدیریت زیرا مدیریت تنها مدیریت کرده و تخصص لازم را ندارد و مقوله متمایز از کارشناسی در هر مدیریت می باشد. انشااله با توکل بر خداوند متعال و مدیریت جناب آقای دکتر نوربخش جراحی درون سازمانی انجام پذیرد و ملاک حقوق بیمه شده و کارفرما نه حفظ حقوق قشری باشد. یک بار دیگر فرآیند کارها تعریف شود ستادهای اداره کل مشکب مخاطب را رسیدگی کند زیرا درجه رضایت بندی بشدت کاهش یافته و در پشت این پرده نیز حقوق سازمان تضییع شده است.

  • همکار گفت:

   در دولت تدبیر و امید، امیدوارم کار را به دست کاردان دهند. زلزله ای که در ستاد مرکزی سازمان آمده است ریشتر بالایی داشته. نیاز به آبادانی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.