اولین پارلمان بیمه ای کشور

مطالب مرتبط

۳ دیدگاه‌

 1. صالح گفت:

  برای تاکید به پیشنهاد همکار خوبمان آقای تیزپر نظریه ای را از تافلر نقل می کنم او می گوید”: غیرقابل پیش بینی شدن زندگی روزمره از دیگر ویژگی های جامعه در حال گذار است. در این جامعه؛ اطلاعات به شکل کالا در می آید و این کالا همزمان به عنوان پول رایج عمل می کند. کامپیوتر و اینترنت ابزارهایی هستند که موج سوم را امکان می سازند. بنابراین انسان می تواند با درک و ضبط پیام ها و اطلاعات مختلف از این جریان عظیم منافع بسیاری را ببرند.
  جامعه اطلاعاتی، یک پروژه جهانی است که در سال ۲۰۰۵ از سوی سازمان ملل متحد به منظور پیشبرد و توسعه پایدار در جهان از طریق استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات و فراهم نمودن امکان دسترسی همگان به این فناوری ها با هدف ریشه کن نمودن فقر و افزایش کارآیی و کارکرد دولت ها، بخش های عمومی، بخش خصوصی،سازمانهای غیردولتی و جامعه بین الملل با شعار ((ایجاد جامعه اطلاعاتی،اکنون وقت عمل است))اعلام شد.
  در عصری زندگی می کنیم که انفجار اطلاعات در آن اجتناب ناپذیر است. هر چه افراد جامعه با اطلاع تر و آگاه تر باشند، کیفیت و کارآیی آن جامعه در حوزه های گوناگون زندگی اعم از مادی و معنوی بیشتر خواهد بود. به عبارت دیگر جامعه ای که در آن فناوری تولید و توزیع اطلاعات محقق شود و بخش عمده ای از تولید کالا جای خود را به تولید اطلاعات دهد،اتلاق جامعه اطلاعاتی به آن جامعه امکان پذیر خواهد بود. “موفقیت سازمانمان در همه عرصه های خدمت آرزوی قلبی ماست.

 2. سید حسین حسینی گفت:

  با سلام خدمت دوست عزیزمان و تشکر از حسن اندیشه ایشان.به امید روزی که تمام ذی نفعان سازمان از این درگاه اطلاعاتی استفاده کنند.

 3. احسان محدثی خراسانی گفت:

  با سلام در دنیای مجازی جایی برای انحصار اطلاعات وجود ندارد به عبارتی کسی در دسترسی به اطلاعات گوی سبقت را می رباید که توان بیشترو سریعتری در استفاده از تکنولوژی داشته باشد دنیایی که تجربه وطول زمان به مسلخ تکنولوژی و دانش فنی می رود در این فضا چاره ای جز تبادل اطلاعات نمی باشد کسی که تمایلی به در اشتراک گذاری اطلاعات خود نداشته باشد اقیانوسی را رها ساخته دلخوش به پیمانه ای گردیده است .پیشنهاد دوست گرامیمان جناب تیزپر پنجره ای رو به چنین فضایی است . باشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.