بانک فعالان تامین اجتماعی

مطالب مرتبط

۳۱ دیدگاه‌

 1. باسلام
  از شما به خاطر ابتکار ارزنده ای به کار گرفته اید، سپاسگزارم. شاید در ماه های آینده و به دنبال استقرار دولت جدید بیش از گذشته برای حمایت از سازمان تأمین اجتماعی نیازمند همکاری باشیم.
  موفق باشید

 2. دکتر حسن زاده گفت:

  سلام
  ایجاد نظامی برای فعالیت در عرصه تامین اجتماعی فکری ارزنده است و جای تشکر و قدردانی از دست اندرکاران آن دارد. امید است این تلاش منجر به ارتقاء فرهنگ تامین اجتماعی شود اگرچه باید بشدت از سازمان گرائی پرهیز شود چرا که نظام تامین اجتماعی شکل گرفته تا عدالت اجتماعی را مستحکم کند نه اینکه مدافع بی چون و جرای سازمانها باشد امید آن دارم که دوستان در این کار خداپسندانه موفق باشند

 3. مجتبی رضوانی گفت:

  سلام
  جناب آقای حیدری
  اولا تقدیر از راه اندازی سایت فعالان تامین اجتماعی که کار بسیار ارزنده ای است ودر مواقع حساس می تواند با سازماندهی فکری به داد سازمان برسد.
  ثانیاپیشنهادمی کنم اگرامکان پذیر است اسامی دوستانی که تاکنون عضو شده اندرادرهمین صفحه اعلام فرمایید.
  ثالثا در اطلاعیه مندرج در بالای نظرات کلمه نظرات (نظزات) تایپ شده اصلاح فرمایید.
  رابعا اگر شرایطی فراهم شود که سایت فعالان تامین اجتماعی به شبکه فعالان تامین اجتماعی تبدیل شود وامکان ارتباط اعضا ومذاکرات آنلاین فراهم شود عالی خواهد بود. باتشکر مجدد

 4. معین راد گفت:

  با عرض سلام و خدا قوت خدمت همکاران عزیز امید است در راستای اهداف عالیه سازمان و در کنار هم بودن و با هم بودن را بمنظور ادای دین و تقویت صندوق بین النسلی تامین اجتماعی کوشا باشیم .

 5. مجتبی رضوانی گفت:

  سلام
  آدرس سایت و وبلاگ مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گلستان
  http://www2.darmangolestan.sso.ir/web/darmangolestan/home

  http://darmangolestan.blogfa.com/

 6. باقر مذهب گفت:

  با تشکر فراوان از زحمات و تلاش دست اندرکاران سایت بانک فعالان تامین اجتماعی

 7. فضلجو گفت:

  با سلام و عرض ادب
  از کار بسیار خوب و ارزنده ای که صورت گرفته سپاسگزارم , بدون شک فعالیت منسجم و هدفمند با همدلی و همفکری همکاران و کارشناسان فعال در حوزه تأمین اجتماعی موجب ارتقاء جایگاه سازمان و ارائه خدماتی بهتر و در شأن صاحبان صندوق خواهد شد.

 8. علی هاشمی نیا گفت:

  با عرض ادب و احترام امیدوارم با عنایت پروردگار و همت فعالان عرصه تامین اجتماعی بخصوص مدیران عالی سالهای قبل سازمان مجددا به روزهای شکوفای گذشته برگردد و همکاران نیز از این حالت ناامیدی خارج شوند و دیگر کسی نتواند به دارائیها و اموال سازمان اعم از منقول و غیر منقول که حق الناس میباشد طمع نماید و چه بسا از این اموال و حق بیمه اقشار زحمت کش برای منافع شخصی استفاده نمایند به امید روزی که کارکنان سازمان به شان والای خود برگردند و خدمات در شان بیمه شدگان نیز به آنها ارایه گردد .

 9. خیلی خوب است فعالان حوزه تامین اجتماعی متشکل باشند.

 10. آذرخرداد گفت:

  با سلام و تبریک روز تأمین اجتماعی از کار بسیار خوب و ارزنده ای که صورت گرفته سپاسگزارم و امیدوارم در آینده اهداف و برنامه هایی که در این سایت بیان شده است به مرحله اجرا در آید .

 11. سید نوری آقائی گفت:

  یکی از رموز موفقیت سازمانها و شرکت ها داشتن کارکنان ماهر و نیروی انسانی ماهر و کارآمداست. نیروی انسانی تنها سرمایه ای است که علیرغم بر خورداری دو شرکت یا سازمان از نظر امکانات مساوی، شرکت یا سازمانی موفق میشود که نیروی ارزشی و ماهر داشته باشد و این سرمایه نامشهود قابل تقویم بااعداد وارقام نیست و در ترازنامه سود و زیان شرکت و یا سازمان نیز قابل مشاهده نمی باشد.امیدوارم آن دسته از مدیران سازمانی با تاسی از شرکتهای موفق و الگو برداری ازآنها قدمهای مناسبی برای شناسائی نیروهای یاد شده برداشته و چیدمان مناسب را هم انجام دهند.البته اداره کل غرب تهران با ایجاد کانون ارزیابی قدم موثری در این راه برداشته است که مدیران سایت محترم نیز میتوانندازاین روش و نیروهای شناسائی شده استفاده لازم را ببرند و یا این الگو را به سایر ادارات کل معرفی تا کار ارزنده ترویج گردد. کار خوب سایت و دست اندرکاران نتایج خوبی خواهد داشت. موفق باشید.

 12. رضا سالاری گفت:

  با سلام ،به نظر می رسد زمان آن فرا رسیده است که در حوزه تامین اجتماعی نیز همچون دارایی انجمنی متشکل و قانونی ایجاد گردد . فعالان حوزه دارایی با اخذ مجوز اقدام به تاسیس انجمن مشاوران رسمی مالیاتی نموده اند که بصورت قانونی و رسمی به ارائه خدمات می پردازند امید است چنین حرکتی در حوزه تامین اجتماعی نیز اتفاق بیفتد ولزوم آن یکپارچگی و همدلی کلیه فعالان این حوزه است . موفق باشید.

 13. همکار گفت:

  با سلام نمی دانم چند نفر از همکاران محترم برنامه مناظره را که در خصوص سهیم کردن افراد با سابقه کمتر از ۱۰ سال در صندوق تأمین اجتماعی را که عصر دیروز از شبکه یک سیما پخش شد را ملاحظه فرمودند
  خود من به صورت کاملا تصادفی این برنامه را دیدم همزمان با دیدن آن و تا همین الان هم سوالات زیادی ذهن منو مشغول کرده

  اداره کل روابط عمومی سازمان که هر مناسبت و نامناسبتی را از طریق پیامک اطلاع رسانی میکند چرا در خصوص این برنامه ها که در آن موضوع به نظر سنجی عمومی گذاشته میشود بی توجه میباشد؟!

  آیا در حال حاضر یک مسئول آگاه در سازمان وجود ندارد که … به دفاع میپردازد؟!

  وقتی سطح شعور، آگاهی، وجدان و… نمایندگان مجلس مثل دکتر کامران و قربانی نسبت به مباحث بیمه ای و تأمین اجتماعی تا این حد پائین است آیا یکی از دلایل آن ضعیف عمل کردن مدیران وام دار مجلس نیست آیا نمایندگان نچندان محترم مجلس، سازمان را از منظر غلامان زرخرید ( خودفروش) که به اسم مدیر به سازمان تحمیل میشوند نمی بینند ؟!

  آیا ما مجلس را بد عادت نکردیم؟!


 14. حسین ساداتی گفت:

  یکی از علتهای اصلی پیشرفت کشورهای توسعه یافته، توجهی است که این کشورها به امر پژوهش داشتند . سازمان با چالشهای زیادی مواجهه که در صورت استفاده از نظرات خبرگان و پژوهشگران به صورت هدفمند ، سازمان میتونه چالشها رو به فرصت تبدیل کنه.ولی مهمترین شروط این امر اینه که مدیران ارشد سازمان از کارتون حمایت کنند بدون حمایت اونها ، نتیجه مطلوبی بدست نمیادو همچنین پژوهشها هدفمند باشه.
  به هرحال کارتون ابتکاری جالب و اقدامی خوبه

 15. علی عباسی گفت:

  با عرض سلام و درود به همه دست اندرکاران نظام خدمت و پیشرفت
  به نظر این حقیر هر حرکت و پویائی در راه تعالی وطن جای تقدیر و تشکر داشته و دارد هرچند جزئی ، اما پایدار و هدفمند
  پس باید هرجا و در هر مقامی که هستیم باید آستین بالا زده و کاری بکنیم
  شما نیز این ابتکار را به خرج داده و مهم شروع کار بود که …
  حالا نوبت امتداد این جریان پویاست که باید همه باشیم تا کار به نتیجه درست برسد پس خدا قوت……….
  من هم هستم……

 16. م.علیپور گفت:

  باسلام
  سازمان تامین اجتماعی در صورت پیدا کردن جایگاه ومنزلت واقعی خود در جامعه می تواند موتور محرکه کشورمان بسوی توسعه ورفاه باشد هرچند توانسته است به موفقیتهای نسبی برسد ولی راه زیادی تا رسیدن به یک سازمان تاثیر گذار در سطوح مختلف اجتماعی داردلذا ایجاد کانونهای فکری وپژوهشی که بتواند مسیر وراه درست راترسیم کرده وسیاستهای سازمان رادرآن جهت پیش ببرد یک کارارزنده وقابل تقدیر می باشد .

 17. محموددربندی گفت:

  سلام از زحمات شما همکاران در راه اندازی چنین سایتی تشکر می کنم. خداوند پست وپناه تان

 18. فرهاد رضایی گفت:

  با سلام
  کار بسیار ارزشمندی کردید من ۱۵ سال در سازمان مشغول به کار هستم شناختی از مدیران قبلی سازمان نداشتم بسیار سپاسگزارم .

 19. علی مدبر گفت:

  مسئولین محترم سازمان می بایست ضمن حفظ رسالت سازمان راهکارهای اساسی برای گسترش و همگانی نمودن تحقیق و پژوهش در بدنه سازمان تدوین و برنامه ریزی نمایند

 20. سیدنوری آقایی گفت:

  با سلام و تشکر از شما اگر چنین شیوه هائی در سازمان هم نهادینه بشود و از افراد دارای رزومه کاری و توانمندی مدیریتی درخواست ثبت نام در بانکی بنام بانک کارکنان حائز شرایط مدیریت انجام گیرد بدون شک بخشی از فرآیند شایسته گزینی فرآهم خواهد شد.

 21. محمد علیزاده گفت:

  با سلام،دوستان و همکاران عزیز همه نسبت به این مسئله آگاهی دارید که سازمان تامین اجتماعی حقیقتا مظلوم واقع شده است، متاسفانه افرادی که از بیرون این سازمان هستند گاهی اظهار نظراتی نسبت به سازمان دارند که واقعا جای افسوس دارد. تمام مشکلات امروز سازمان بدلیل عدم آشنایی برخی دلسوز نماها نسبت به این سازمان است. برخی ازین افراد همان نمایندگان مجلسند- دوستانی که بقول خودشان نماینده مردم بوده و دلسوز و حامی مردم هستند- اما جایی که باید در تصویب قوانین آگاهانه و دلسوزانه عمل کنند متاسفانه بعضا همسو با منافع صرفا شخصی خود عمل کرده و حرکت سازمان را در پیشبرد اهدافش با چالش و لغزش مواجه میسازند. انگار که سازمان ملک پدری بعضی از این دوستان است- آقایان چرا در قبال سازمان تامین اجتماعی سیاسی برخورد میکنید؟ چرا اندکی تامل و تفکر نمیکیند؟ چرا بدنبال تحمیل برخی افراد به سازمان هستید که گاهی حتی به یک قانون پیش پا افتاده هم اشراف ندارند- چرا در پیگیری دیون سازمان از دولت و هزاران نمونه دیگر اهمال میکنید؟ و متاسفانه در تریبون مجلس بدنبال گرفتن انتقام از خصومت های شخصی خود هستید؟ در همین قضیه اخیر پاداشها که رسانه ای شد چرا آبروی تمامی همکارن سازمان را بردید؟ افراد مظلومی که در سختترین شرایط کار میکنند و در آخر با اداراتی مثل نهاد کتابخانه ها و …… مقایسه میشوند. جالب است در ارزیابی استانداریها هیچ ارزیابی منصفانه و عادلانه ای انجام نمیشود. و بعضا حتی خدمات و زحمات و سختی کار همکاران سازمان همانطور که عرض کردم با اداراتی قیاس میشود که شاید یک ارباب رجوع هم ندارند. چرا؟ واقعا چرا سازمان تامین اجتماعی شده گوشت قربانی؟ چرا سیاسی بازی و اجحاف در حق سازمان اینقدر زیاد شده؟ از مدیران ارشد سازمان تقاضا دارم در جهت شناساندن چهره حقیقی سازمان تلاش کنند و حرکتی بخود بدهند. ما یک سازمان غیر دولتی هستیم که با تلاشی دوستانه و همچون اعضای یک خانواده پیش می رویم. اما متاسفانه انتظارات برخی نهادها از ما همچون انتظار یک ارباب از رعیت است. چرا شان سازمان اینقدر پایین آمده آنهم سازمانی که بودجه سالیانه آن چیزی کمتر از بودجه کل کشور نیست. خواهشمندم تلاشی در خور شان بالای سازمان داشته باشیم تا برسیم به آنجا که حق معمولی ماست.

 22. محمدعلی نژادقصاب گفت:

  کار با ارزشی است موفق باشید

 23. احمدرضا زارعي گفت:

  فراهم کردن بانک اطلاعات تامین اجتماعی با توجه به گستردگی عملکرد آن در کشور کاری بسیار به جا و شایسته تقدیر است.امید است در سایه تدبیر و امید به سوی آینده ای بهتر برای رفاه اجتماعی گام برداریم

 24. سید حسین حسینی گفت:

  با سلام وعرض ادب واحترام خدمت تمام دوستان.من از شما صاحبنظران استدعی دارم نظرات سازنده خود ویا چکیده مطالب ارزشمند و آمار سازنده را در این بانک به اشتراک بگذارید.باتجدید احترام.حسینی

 25. سید حسین حسینی گفت:

  سلام خدمت برنامه ریزان ومدیران ارشد سازمان.لطفا در مورد اضافه نمودن سقف تسهیلات ازدواج وآسان نمودن شرایط استفاده کنندگان(اصلاح ماده۸۵ بند۲)جهت حمایت از ازدواج اقدام فرمایید.با تشکر فراوان

 26. سید حسین حسینی گفت:

  سلام خدمت دوستان ومدیران ارشد.چه خوب بود اگر!!!!!برنامه های تشویقی از طرف سازمان برای مدال آوران ، نخبگان ،فعالان و دلسوزان این خانواده بزرگ تامین اجتماعی برگزار میشد.چرا همیشه باید شرکتهای تولید چای و برنج و…. جایزه بدهند.بیایید ما هم به عنوان یک سازمان مردم نهاد کار فرهنگی تشویقی انجام دهیم.

 27. سید حسین حسینی گفت:

  با سلام خدمت دوستان.به یاد داشته باشیم که سازمان از مشارکت کارفرمایان و بیمه شدگان تشکیل شده است.جای این سوال است که چرا بیمه شدگان از سرمایه گزاری و داشتن سهام در شرکتهای آن سازمان بطور مستقیم محروم مانده.قوانینی وضع شود که بیمه شدگان با سرمایه گذاری و خرید سهام در فعالیتهای اقتصادی شریک شوند هر چند اندک.با تجدید احترام.حسینی

 28. سید حسین حسینی گفت:

  سلام دوستان.یادمان باشد یک شرط موفقیت در هر سازمانی استفاده از مدیران هوشمند است .هوشمند در اندیشیدن،هوشمند در کوشیدن و هوشمند در برقراری ارتباط.

 29. يك همكار قديمي گفت:

  جناب آقای حیدری

  با سلام

  احتراما فرارسیدن سال جدید را به شما و تمامی عزیزان همکار در سازمان بزرگ تامین اجتماعی تبریک عرض نموده و از خداوند منان توفیق ابدی و بهاری بودن تمامی مراحل زندگی را برایتان آرزومندم و از تمامی تلاشی که برای به ثمر رسیدن اهداف عالیه سازمان به عمل می آورید سپاسگزارم .

  امیدوارم پاینده باشید

 30. سید حسین حسینی گفت:

  سلام دوستان.پیشاپیش فرا رسیدن سال نو را خدمت تمام دوستان تبریک عرض نموده از درگاه حضرت حق بهترینها را براتون آرزومندم.
  و بیاییم سال جدید را با فرموده ای از بزرگان معصوم خود شروع کنیم.
  (چنان زندگی کن که کسانی که تو را می شناسند اما خدا را نمی شناسند .بواسطه آشنایی با تو.با خدا آشنا شوند)

 31. نسیون پور گفت:

  با سلام لطفا مدارک پرسنل را هر کجا کارایی دارد استفاده کنید و فقط روابط در تصمیم گیری تعیین کننده نباشد ما با زحمات زیاد و امید کارشناسی ارشد میخوانیم تا انشالله مثمر ثمر باشیم متشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.