دیدگاه مقامات

صفحه دیدگاه مقامات، با هدف نمایش متمرکز دیدگاه مقامات، مسئولین و شخصیت های مختلف در خصوص سازمان تامین اجتماعی راه اندازی شده است.  وجود چنین بخشی یکی از حلقه های مفقوده بخش نگرش سنجی در این حوزه است که امید است مثمر ثمر و مفید فایده قرار گیرد.

.

۹۲٫۰۰٫۰۰

۱۸

۹۲٫۱۱٫۰۱

 دیدار مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با آیت‌الله مهدوی‌کنی

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با آیت‌الله مهدوی کنی، رئیس مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد. آیت‌الله محمدرضا مهدوی کنی در این دیدار فعالیت سازمان تأمین‌اجتماعی را با اهمیت و ارزشمند دانست و برای مدیران و کارکنان این سازمان درجهت خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران آرزوی موفقیت کرد. آیت‌الله مهدوی کنی، خدمت به جامعه کارگری و حمایت از اقشار مولد و تولید کننده جامعه را اقدامی شایسته و ارزشمند برشمرد. وی خواستار توجه بیشتر به مسائل و مشکلات دارویی و درمانی بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران شد.

 

۱۷

۹۲٫۱۰٫۰۴

امام جمعه شاهین دژ: خدمات تأمین اجتماعی جزء خدمات مطلوب و افتخار آمیز نظام اسلامی است

امام جمعه شهرستان شاهین دژ از تلاش و خدمت‌رسانی کارکنان تأمین اجتماعی به اقشار آسیب پذیر جامعه سپاسگزاری کرد و خدمات سازمان تأمین اجتماعی را جزء خدمات مطلوب و افتخار آمیز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست.

 

۱۶

۹۲٫۰۹٫۲۹

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بهبود وضعیت درمان کشور از برنامه‌های اصولی دولت تدبیر و امید است و باید با برنامه‌ریزی و فعالیت مناسب سهم بیمار از هزینه‌های درمان را به ۳۰ درصد برسانیم.
 

۱۵

۹۲٫۰۹٫۱۷

وزیرتعاون؛کار و رفاه اجتماعی:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر این که تغییر و تحول در سازمان ها باید از بدنه اجرایی آغاز شود، گفت: اصلاح ساختار تأمین اجتماعی می تواند کل کشور را تحت تأثیر قرار دهد.
 

۱۴

۹۲٫۰۹٫۱۲

امام جمعه سروستان :
امام جمعه سروستان در دیدار با مدیر کل تأمین اجتماعی فارس گفت : تأمین اجتماعی جزء سالم ترین ادارات در حوزه منابع انسانی است
 

۱۳

۹۲٫۰۹٫۰۴

رئیس اتاق بازرگانی و صنایع، معادن مازندران:
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان مازندران، سازمان تأمین‌اجتماعی را حامی تولیدکنندگان، کارفرمایان و نیروهای مولد جامعه دانست.
 

۱۲

۹۲٫۰۸٫۲۹

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران:
برند وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دفترچه درمان تأمین‌اجتماعی و از آنجایی که ۳۷ میلیون نفر در سطح کشور از این دفترچه‌های استفاده می‌کنند، لذا این دفترچه‌ها برند سازمان تأمین‌اجتماعی و وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
 

۱۱

۹۲٫۰۸٫۱۱

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان:
رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای‌اسلامی گفت: استان گیلان ۱۳ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد و این نمایندگان حامی سازمان تأمین‌اجتماعی و منافع بیمه‌شدگان هستند.
 

۱۰

۹۲٫۰۸٫۰۹

نائب رئیس مجلس شورای‌اسلامی:
نائب رئیس مجلس شورای‌اسلامی در مراسم تجلیل از بازنشستگان نخبه ملی گفت: شستا به عنوان یک بنگاه اقتصادی نباید به بنگاه سیاسی تبدیل شود و افراد آشنا به امور اقتصادی باید اداره مجموعه‌های شستا را به عهده بگیرند
 

۹

۹۲٫۰۸٫۰۷

آیت‌اله سبحانی:
آیت‌اله سبحانی در دیدار مدیرعامل و مدیران ارشد سازمان تأمین‌اجتماعی با بیان اینکه رفع مشکلات و ارائه خدمات به جامعه نیازمند مدیریت صحیح است، فرمودند: مطمئن هستم دولت دکتر روحانی، تأمین‌اجتماعی را یاری می‌کند.
 

۸

۹۲٫۰۸٫۰۷

امام جمعه موقت قم و تولیت مقدس آستان حضرت معصومه (س):
امام جمعه موقت قم و تولیت مقدس آستان حضرت معصومه (س)، تأمین‌اجتماعی را از مظاهر تحقق وعده الهی دانست و گفت: خدمات تأمین‌اجتماعی مخصوص اقشار مولد و تولیدکننده جامعه است.
 

۷

۹۲٫۰۸٫۰۷

رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه:
حجت‌الاسلام والمسلمین ربانی، رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه گفت: خدمت به مردم بعد از ایمان به خدا بالاترین اعمال است و تأمین‌اجتماعی به عنوان مرکز حمایتی، سعادت خدمت به مردم را دارد.
 

۶

۹۲٫۰۷٫۱۱

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر اهمیت و تأثیرگذاری سازمان تأمین‌اجتماعی در جامعه گفت: تأمین‌اجتماعی نقش بسیار مهمی در ثبات اجتماعی ایران ایفا می‌کند و توسعه نظام اجتماعی منوط به عملکرد صحیح تأمین‌اجتماعی است.
 

۵

۹۲٫۰۶٫۳۱

دکتر ربیعی در مراسم معارفه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره جدید شستا :
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در مراسم معارفه مدیرعامل جدید و اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) که امروز در محل این مجموعه برگزار شد گفت : شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی حیاط خلوت هیچ کس نیست و هیات مدیره آن در قبال وظایفی که بر عهده دارند مسئول و پاسخگو هستند.
 

۴

۹۲٫۰۶٫۰۶

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: تأمین‌اجتماعی امنیت و آرامش را به مردم هدیه می‌کند و صنعت بیمه به عنوان راهبرد برون‌رفت از مشکلات اجتماعی و درمانی جامعه در تمام کشور ما پذیرفته شده است.
 

۳

۹۲٫۰۶٫۰۶

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی:
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت منابع و مصارف این سازمان در زمره حق‌الناس است و مجلس شورای‌اسلامی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دولت محترم نیز باید روند خدمت‌رسانی این سازمان را تسهیل کنند تا شاهد ارتقاء خدمات تأمین‌اجتماعی و رضایتمندی بیمه‌شدگان آن باشیم.
 

۲

۹۲٫۰۶٫۰۶

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی:
دکتر عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای‌اسلامی عدم ثبات مدیریتی را بزرگ‌ترین مشکل سازمان تأمین‌اجتماعی طی سنوات اخیر عنوان کرد و گفت: امیدواریم تأمین‌اجتماعی در دوره جدید ثبات مدیریتی داشته باشد.
 

۱

۹۲٫۰۶٫۰۶

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر اینکه سازمان تأمین‌اجتماعی باید مظهر اثرگذاری، نظم و پاسخگویی باشد، گفت: با تمام توان مدیریتی و شخصی از دکتر نوربخش حمایت می‌کنم.