سال ۱۳۹۳ خجسته باد

مطالب مرتبط

۴ دیدگاه‌

 1. حمید رضا اله یاری گفت:

  با سلام
  “بهار”
  بستر مهر است و دفتر معرفت. قصه هستی است و حکایت وابستگی ها و فراموشی خستگی ها. بهاران با تمام رمز و راز و زیبائی هایش بر همکاران عزیزم در سازمان تأمین اجتماعی و خانواده محترمشان مبارک باد.
  همکاران عزیزم!
  کمترین آرزویم این است که :
  هرگز با چشمان مهربانتان ، نامهربانی روزگار را نبینید.
  بالاترین خواسته ام برایتان این است که: حاجت دلتان با حکمت خدای مهربان یکی باشد.
  زندگی ساختنی است نه گذراندنی!
  بمانید برای ساختن ، نسازید برای ماندن!
  فاصله بین مشکل و حل آن یک زانو زدن است، نه در برابر مشکل، بلکه در برابر خدا. امیدوارم در سال ۹۳ هیچ چیز شما را ناراحت نکند، شادی ها شما را احاطه کنند، دوستان و همکاران عاشقتان باشند و لطف خدا همیشه شامل حالتان باشد. آمین

 2. همکار شما گفت:

  بازنشستگی پیش ازموعدکارکنان فرصت یاچالش ؟
  بازنشستگی پیش ازموعدکارکنان سازمان تامین اجتماعی – بدون ارفاق – درواپسین روزهای سال ۱۳۹۲فرصتی طلایی رابرای مدیران به یادگارمانده ازدولت قبل فراهم آورده است تابافراغ بال وخاطری آسوده همفکران خود رادرپستهای حساس بکارگیری نمایند همواره یکی ازدغدغه ها وپرسشهای کارکنان دلسوز،نحوه گزینش وانتصاب پستهای مدیریتی ؛ سرپرستی ومسئولین قسمتها بوده است .نظر به اینکه پرچم سفید وعدم دخالت سیاست درسازمان ،شعارمدیرعامل محترم بوده است بیم آن میرودتجربه تلخ دخالت برخی سیاسیون ونمایندگان مجلس باردیگر سازمان راوارد بازیهای سیاسی نمایدوسایه لابی های پشت پرده برخی مدیران استانها باجریانهای قدرت برسرتامین اجتماعی سنگینی نماید.
  انتظار ما ازپرچمداران سفید این است که حداقل دراین مرحله بطور موقت انتصابات رامتوقف نمایندویانظارت بیشتری برامر انتصابات کارکنان داشته باشند.گفتیم که نگید نگفتید؟؟؟

 3. کارمند درمان گفت:

  درد دل با دکتر نور بخش
  سلام ما رانندگان بیمارستان که بعضا با حدود بیست سال سابقه کار و با وجود کمبود نیرو و کار زیاد حمل و نقل بیماران و کارهای جانبی انها،نه جزو مشاغل سخت و زیان آور به حساب آمدهایم و نه از اعضای محترم کادر درمانی می باشیم ، و نه پرکیس مان به حد رانندگان مدیریت می رسد و نه اضافه کاری سوری به ما تعلق می گیرد لذا خواهشمندیم دستورات لازم را در صورت صلاحدید جهت موقعیت شغلی اینجانبان به موارد ذکر شده و یا حداقل مزایای پرسنل درمانی را به ما اختصاص دهندقبلا از کرامات شما که از زحمت کشان این سازمان هستید تشکر می نماییم.

 4. سید حسین حسینی گفت:

  سلام دوستان.از اینکه مدیریت محترم جناب دکتر نوربخش سال ۹۳ را سال تبدیل شدن سازمان به سازمانی چابک دانستن خیلی خوشحالیم و بدانیم که سازمانها برای رسیدن به چنین ویژگی نیازمند تحولات اساسی در ساختار و نگرش خود به مشتری و سایر ذی نفعان می باشند.و مستلزم آن است که سازمانها با موفقیت کامل-مدیریت کیفیت جامع-توسعه عملکرد کیفیت و تولید به هنگام خدمات را به اجرا در آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.