سرپرست سازمان تامین اجتماعی منصوب شد

مطالب مرتبط

۴ دیدگاه‌

 1. کارمند گفت:

  نمیدانم دوران سرپرستی آقای فیروزی چقدر طول می کشد ولی امیدوارم در این دوران لااقل این روند شگفت آور انتصابات افراد خاص با مدارک تحصیلی و سوابق اندک و نامعتبر در سازمان متوقف شودو انتصابات اخیر هم ملغی گردد بلکه این سازمان بی نوا نفسی بکشد و راهی برای شایستگان باز شود.

 2. سید نوری آقائی گفت:

  بالاخره این دعای ما کی مستجاب میشه یکی پیدا بشه تو این سازمان بلد باشه از طرقی که سازمانها وشرکتهای موفق نسبت به انتخاب و چینش و نگهداشت مدیران خود اقدام میکنند اقدام کنه و به خواست به حق و یا ناحق کارکنان جوابی حق بده باید باور کنیم پرداخت مزایا فقط وفقط مشکل گشا و راه حل نیست. مدیریت صحیح پرسنلی و سازمانی راهگشاست.

 3. محمدرضا عيوق گفت:

  ضمن تبریک به آقای فیروزی باید یاد آور شوم که این یک فرصت طلایی است که اداره امور سازمان بعد از سالیان طولانی به عهده یک سازمانی گزارده شده. این فرصت میتواند سازنده و ماندگار باشد اگر جناب فیروزی در این مهلت سه ماهه به بهره گیری از تجارب ارزشمند خودشان و با انتصاب همکاران شایسته و حائز شرایط در پست های حساس و با تهیه برنامه های کوتاه، میان و بلند مدت در جهت پیشبرد اهداف سازمان راه را برای آیندگان هموار سازند. معمولا مدیر عاملانی که بر اداره سازمان منصوب میشوند حداقل یکسال اول صرف شناخت سازمان میشود بنابراین جناب فیروزی با تکیه به تجارب خود و با شناختی که از سازمان دارند میتوانند منشاء اثر مفیدی حتی در زمان کوتاه باشند.
  شایسته است خاطر نشان شود که کانون همکاران بازنشسته گنجینه ای از تجارب انباشته است که بصورت رایگان در خدمت سازمان و ایشان میباشد. با آرزوی توفیق الهی

 4. سید حشمت اله حسینی گفت:

  با سلام نمیتوان انتظاری از آقای فیروزی که موقتاٌ سکان را بدست گرفته به انجام تحولات زیر ساختی و متوقف شدن فرصتهای بدست آمده برای بعضی از اشخاص از جمله استخدامهای بدون ضابطه و با رابطه داشت. عدم تحول در کارگزاریها که به یک مالکیت و ارث بلامنازغ تغییر یافته که بر خلاف اهداف برون سپاری که هر ساله از طریق مناقصه و به کمترین پیشنهاد واگذار گردد، می باشد. کجا دیده اید که به نرخ ثابتی و به افراد ثابتی و بدون داشتن استاندارها برون سپاری شود؟ کجا دیده اید که کار اضافی نکنی ولی اضافه کار مقطوع بگیری؟ در میان این پیامها دکتر عباس ؟؟؟؟؟ دیده میشود، ولی میدانید ایشان چه تفاوتی با تعریف آلان دارد؟ او حداقل در ساعت ۵ صبح در محل کار حاضر میشد و ساعت خروج وی هم از اداره معلوم نبود. ولی حالا نمیتوان مدیر را زیارت کرد و یا در جلسات فرمایشی و یا … و کارمند هم مشخص است با دریافت ماموریت بدنبال فعالیت برون سازمانی میگردد. بیائید سازمان رااسلامی بکنین. یعنی ساعت ورود و خروج برای خدمتگزار و رئیس و مدیر فرقی نکند. اضافه کاری برای انجام کار اضافی باشد و پرداخت مزایا به شرط بهره وری باشد نه به صرف حق همگانی. حسابرسی شعب احیا شود و مسئول شعبه و قسمتها پاسخگو باشند و در اینصورت هر کسی قبول مسئولیت نخواهد کرد مگر آنکه در خود این زمینه را سراغ داشته باشد. در تائید این سخنها میتوانم نمونه ای راارائه دهم که هفت ماه است نتوانسته یک پرونده پیمان را محاسبه و اعلام بدهی کنند، چطور میخواهید درآمد سازمان را افزایش دهید؟ انتخاب رئیس شعبه، مدیر و مسئوین قسمتها را ضابطه مند کنند. با آزمون سراسری و مصاحبه و نحوه توانایی و تسلط به سخنرانی و … گزیننش انجام گیرد. تمامی استخدام های بدون ضابطه لغو شود. اگر میخواهیم سازمان، سازمان بشود. بخدا منابع درآمدی آلان خیلی بیشتر از سالهای پیش است ولی بدلیل نداشتن کارشناس، منافذ هدر رفت زیاد است. وقتی برای مسئول اجرا به سبب برداشت وجه از حساب که با یک نامه ساده مسدود و توسط بانک برداشت میشود نمیتوان انتظار فعالیت انچنانی داشت. اضافه کار در مقابل کار اضافی و خارج از وقت اداری! چگونه این فرضیه صحیح است که در ساعت اداری کار اضافی بکنی این چیزی جز به هدر دادن منابع سازمانی نیست و در هر حال مدیر عامل نباید ملاحظات را داشته باشد و بدون توجه به این ملاحظات فقط با در نظر گرفتن حق الناس جلو برود. طبیعی است کار درست به هر حال به زیان عده ای تمام خواهد شد. اگر آقای مرتضوی محبوب شد برای اینکه در کیسه را شل کرد و در محل حضور پیدا نکرد اضافه کار گرفت ناکار آمد بود بهره وری را گرفت و یا ۲۵% افزایش داد و در واقع ۱۰۰ نفر به ۱۲۵ نفر مزایا بگیر تغییر یافت ولی در مقابل چه تغییری در نظام اداری شد نه تنها نیروی انسانی کاهش نیافت بلکه افزایش یافت هزینه کارگزاریها افزایش یافت ولی هیچگاه به استاندارد سازی آنها توجه نشد. ازدحام جمعیت در کارگزاریها بیداد کرد ولی هیچگاه بخاطر منافع عده ای قلیل که بدون ضابطه این امتیاز را گرفته بودند نخواستند از طریق مناقصه و با داشتن شرط هایی به کمترین هزینه و در هر نقطه از شهر و با ایجاد دفاتر بیشتر کار را عملیاتی کنند سازمان نیاز به زیر ساخت و مسدود کردن منافع عده ای که با استفاده از موقعیت ها کسب کرده اند می باشد که بعید به نظر میرسد بتوان کاری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.