فصلنامه هماوندی

مطالب مرتبط

۲۰ دیدگاه‌

 1. محمدرضا عيوق گفت:

  انشااله مبارکه .همت و اراده آقای حیدری در پیگیری مسایل مبتلا به سازمان تامین اجتماعی قابل تقدیر است .

 2. با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات
  ورود فصلنامه هماوندی را به عنوان رسانه مکتوب حوزه رفاه، تعاون و تامین اجتماعی به جمع خانواده مطبوعات تخصصی تبریک عرض می نمایم و برای دست اندرکاران فصلنامه به ویژه مدیر مسئول آن جناب آقای علی حیدری آرزوی موفقیت دارم

 3. ورود فصلنامه «هماوندی» به جمع خانوده مطبوعات تخصصی را به جناب آقای حیدری و فعالان این حوزه تبریک می گویم.

 4. بیاض دوربین گفت:

  ضمن تبریک به جناب آقای حیدری برای راه اندازی نشریه ای تخصصی در حوزه تامین اجتماعی ابراز امید واری می کنم که این نشریه بتواند نسبت به تثبیت وتقویت جایگاه واقعی مقوله تامین اجتماعی در بین مسئولان تصمیم ساز و تصمیم گیر کشور اقدامات بایسته داشته باشد. خدا قوت

 5. سعید تاجیک گفت:

  شایسته تقدیر و تشکر است که با این بضاعت محدود متولیان ، حوزه پژوهش و نشر مقالات و مطالب نظام تامین اجتماعی این همه رونق داشته باشد ، و جور سایر بخش های این نظام بردوش افرادی انگشت شمار تحت عنوان “مطلع دردمند” باشد.
  خداوند ایشان را توفیق دهد. باقی بقای دوستان

 6. آفتابی گفت:

  ضمن عرض تبریک به جناب آقای حیدری ، با توجه به تجربه مدیریت مناسب ایشان در راه اندازی سایت رسمی سازمان، امید است با توجه به عدم وجود نشریه تخصصی در حوزه تامین اجتماعی و بدنه سازمان فصلنامه هماوندی بتواند دغدغه های جامعه در حوزه رفاه و تامین اجتماعی را برای مخاطبان تحلیل نماید

 7. افشاری گفت:

  دکتر الهی قمشه ای در یکی از بیاناتشان فرمودند ، خداوند برخی از بندگان صالح را باب رحمت خود میکند. تبریک به سازمان،جامعه بیمه شدگان و خصوصا جناب آقای حیدری که حقیقتا طی سالیان گذشته باب رحمتی برای سازمان بودندو من باب من لم یشکر المخلوق باید از ایشان تقدیر کرد.

 8. نیک روشن گفت:

  مدیر مسئول محترم فصلنامه «هماوندی»
  سلام،
  ضمن عرض تبریک به مناسبت تحصیل چنین موفقیتی آرزو دارم در فصلنامۀ هماوندی زمینه طرح مباحث علمی در حوزه رفاه و تامین اجتماعی فراهم و همچنان ادامه یابد که مطمئن هستم در آینده این خود به مجموعهای تبدیل خواهد شد که ارزش بسیاری داشته و همۀ پژوهشگران و فعالان این حوزه به عنوان یکی از مراجع بدان نیاز پیدا خواهند کرد.
  در هر حال به آنچه پیمان بسته بودیم وفادار خواهیم ماند و بر اهداف متین و شایستۀ آن متعهد . بی صبرانه منتظر انتشار اولین شماره هماوندی خواهم بود .

 9. ناسوتی گفت:

  با سلام و آرزوی موفقیت و با امید اینکه از این طریق مشکلات موجود در سازمان به گوش مسئولین برسد! و گره گشا شود. خدا قوت جناب آقای حیدری

 10. ملکی گفت:

  با سلام و عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر زحمات دست اندکاران خصوصا جناب آقای علی حیدری در خور تحسین و تشکر است.

 11. باقر مذهب گفت:

  سـلام خبر مسرت بخش و بی سـابقه انتشار فصلنامه هماوندی را همزمان با حلول عیـــد سعیـــد فطـر به کلیه بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان خصوصا به حضور مدیـر مسـؤل محترم نشریه فوق جناب آقای علـی حیــدری تبریک عرض نموده. خداونـد منـان را سپـاسگـزارم، بخاطـر وجود ارزشمند دانشمندانی نظیر عزیزمان آقای علی حیـدری از خانواده تأمیـن اجتماعی (بواقع درد آشنابه مصائب و معضلات مبتلا به سازمان) که هم جهت ارتقاء سطح آگاهی همگـان شبانه روزی تلاش می نمایند وهم سعی دارند تا مفهوم واقعی سازمان را به مسئولین کشوری گوشزد نمـایند.

 12. رسول عباسي گفت:

  با سلام
  خبر بسیار خوشحال کننده برای خانواده تامین اجتماعی است .
  با شناختی که از جناب آقای حیدری و دوستانشان دارم مطمعنم موجبات خیر و برکت و حرکت را میان کارکنان، بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران فراهم خواهد آورد. برای مجموعه فعالان تامین جتماعی آرزوی توفیق روزافزون دارم.

 13. علیرضا امیرپور گفت:

  با سلام خدمت همه دوستانی که قلبشان برای اعتلای سازمان مظلوم تامین اجتماعی می تپد
  در این دوران خاموشی طاقت سوز و مرارت فزای رسانه های تعاملی سازمان مانند آتیه و تامین و فصلنامه پژوهشی تولد یک رسانه جدید چراغ امید و شادی را در افق آینده سازمان روشن می کند به امید فرداهایی بهتر برای سازمان

 14. برسمنانی گفت:

  مبارک است انشاالله.باشناختی که از مدیر مسئول محترم این فصلنامه دارم بسیار خوشبینم که با انجام چنین کارهایی از عناصر دلسوزو خدوم سازمان ،شاهد روزی باشیم که سازمان را از حالت رکود و رخوت کنونی خارج نموده و زخمی را که سالیانی نه چندان دور در ادوار مختلف بر پیکره سازمان با اجرای سیاست های غلط و تصمیمات نابجا پدید آمده را التیام بخشید.

 15. مرتضی زیوری گفت:

  با عرض سلام و تبریک عید بزرگ مسلمانان جهان ضمن ادای احترام به همه بزرگوارانی که در راستای غنای معنوی این سایت نهایت سعی خود را مبذول میدارند خصوصا” از برادر ارجمندم جناب آقای حیدری و جناب آقای منوچهری که در شکل دهی این سایت تلاش وافری را به خرج داده اند تشکر و قدردانی میشود.ضمنا” خبر مسرت بخش فصلنامه هماوندی را به جامعه مطبوعاتی کشور تبریک میگویم .آینده روشن برای سازمان دور از دسترس نیست به امید آن روز.

 16. ابراهیم رستمیان گفت:

  امیداست این فصلنامه منادی تضارب آرا، طرح مباحث علمی، پژوهشی و تحلیلی و در عین حال کاربردی در حوزه های رفاه و تامین اجتماعی باشد. بعد از توقف انتشار فصلنامه پرمحتوای موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی جای چنین نشریه ای کاملا خالی است.

 17. طیاری گفت:

  ضمن تبریک و تشکر از جناب آقای حیدری
  بعد از انحلال موسسه عالی پژوهش سازمان و توقف در تولید و نشر مباحث تامین اجتماعی این فصلنامه می تونه تاجای خالی این کمبود را پر کند.

 18. اردشیر ستاکه گفت:

  با سلام وتبریک عید فطر این تقارن مطبوعاتی را با عید به فال نیک گرفته وامیدوارم با شناختی که از جناب حیدری دارم وبه عنوان یک کارشناس حوزه رفاه ونامین اجتماعی حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت تیمی قوی و درد آشنای این حوزه گزینش کرده تا در این تبعید آنیه و تامین و همچنین نعطیلی موسسه‌ پژوهش بتواند جای خالی نشریات تخصصی را پر کرده تا مسایل این حوزه بدون واسطه و…به گوش مسؤولین رسانده شود وخاطره سیاه روزنامه خورشید ازذهن دلسوزان تامین اجتماعی زدوده گردد.در خصوص نام فصلنامه هم نیاز به تحلیل دارد تا معنای واقعی آن مشخص گردد گر چه تصور من نام کوهی است درخراسان که محل جنگ ایران وتوران بوده ودر شاهنامه به آن اشاره شده
  دو روز این یکی رنج بر تن نهیم
  چودو دیده بکوه هماون نهیم
  علف تنگ بود اندر آن رزمگاه
  از این بر هماون کشیدم سپاه
  امید آنکه همانند کوه در مقابل ناملایمات مستحکم باشید

 19. رضاابراهیمی کیا گفت:

  باسلام، عرض تبریک و شادمانی به جهت انتشار فصلنامه تخصصی از نیمه دوم سال و ورود به جامعه مطبوعات و ابراز تشکر فراوان از زحمات دست اندرکاران خصوصا ارجمند گرانمایه تامین اجتماعی آقای علی حیدری* به امید روزهای بهتر و شنیدن خبرهای خوش برای سازمان تامین اجتماعی و اهالی زحمت کش آن *خداقوت* یاعلی مدد

 20. محمدرضا قدسی گفت:

  با سلام وخداقوت به کلیه صاحب نظران حوزه تامین اجتماعی ، ما همیشه به داشتن بزگانی همچون آقای حیدری افتخار می کنیم و امیدوارم سالهای پیش رو مملو از حرکات سازنده و برکت برای جامعه موصوف و ملت دوست داشتنی ایران باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.