مشارکت سازمانی

مطالب مرتبط

۴ دیدگاه‌

 1. سعید باوی گفت:

  با تشکر از جنابعالی در خصوص مطلب ارسالی .
  مشارکت کارکنان نیازمند تغییر دیدگاه مدیران سازمانها می باشد که متاسفانه در سازمان های ایرانی این موضوع فقط در حد شعار است.

 2. پوستین دوز گفت:

  همکار ارزشمند جناب آقای اشراقی
  با سلام و احترام
  با توجه به مطلب خوب ارائه شده از سوی حضرتعالی یعنی پرداختن به مبحث مشارکت بهتر همکاران در پیشبرد امور نکته ای به ذهنم رسید :
  اصولاً تامین اجتماعی و شکل گیری و اجرای فرایندهای این سیستم با رعایت اصل مهم مشارکت شرکاء اجتماعی شکل گرفته و این سازمان نیز از مشارکت بخشهای گوناگون بیمه ای، درمان، سرمایه گذاری و شرکتهای وابسته فعالیتهای خود را به پیش می برد.استفاده از تمامی ظرفیتهای سیستمی اینگونه هنر مدیران پیشرو در قرن جدید در هدایت سیستم و استفاده بهینه از پتانسیلهای موجود می باشد.این ممکن نیست مگر با مشارکت محوری .موفق باشید

 3. آذرخرداد گفت:

  برادر گرامی جناب آقای اشراقی ضمن تشکر از نوشته وزین و پر محتوایتان ذکر نکته ای را لازم میدانم ، متأسفانه طی چند سال گذشته به واسطه سیاست زدگی و دخالتهای گسترده سیاسیون در ساختار سازمان تأمین اجتماعی موضوع مدیریت منابع انسانی در این سازمان بزرگ که در حال حاضر بیش از ۶۲ هزار نفر پرسنل دارد به بوته فراموشی سپرده شد – تضعیف اخلاق سازمانی نتیجه و محصول این وضعیت است و تا زمانی که مدیران ارشد سازمانی درعمل به موضوع ایجاد ستاد مدیریت منابع انسانی اقدام نکنند این بیماری قابل درمان نیست .

 4. قنبری گفت:

  با تشکر از مقاله شما . در یک سیستم مشارکتی، مدیر خردمند افراد را تشویق می کند تا در حل مسایل، به دیگر کارکنان کمک و مساعدت کنند که نتیجه آن، ارائه ایده های بیشتر، دیدگاههای متنوع تر و درنتیجه راه حل بهتر است. وقتی هرکس هم نقش آموزش دهنده و هم نقش آموزش گیرنده را داشتـــه باشد کار تیمی و مشارکتی شکل می گیرد.یک رقابت سازنده بین افرادبرای ارائه راه حل به وجود خواهد آمد و نقاط قوت و ضعف بهتر مشخص خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.